Novým quarterbackem Blades je Quinn Frisell z Minnesoty

Novinky > Archiv novinek > 2021 > Novým quarterbackem Blades je Quinn Frisell z Minnesoty

Do příštího ročníku nejvyšší ligy se Blades chystají vstoupit zcela zásadně. Tým má nového hlavního trenéra Austina Stubbse. Dnes představujeme další posilu. Je jím rozehrávač útoku - quarterback - Quinn Frisell z Minnesoty.  

Můžeš se fanouškům trochu představit? 

Jmenuju se Quinn Frisell, je mi 26 let a jsem z Plymouth v Minnesotě. Fotbal je obrovskou součástí mého života od raných vzpomínek. Vyrůstal jsem totiž v rodině středoškolského trenéra. Vzpomínám si, jak jsem chodil na jeho tréninky a chtěl jsem vyrůst a být jako ti kluci na hřišti. Měl jsem to štěstí, že jsem na střední škole pod svým otcem hrál tři sezóny. Po střední jsem hrál několik úrovní vysokoškolského fotbalu. Na Augsburgské univerzitě v Minneapolis jsem během dvou let hodil přes 4 000 yardů a 39 touchdownů. V několik školních rekordech jsem se umístil v TOP 5. Momentálně jsem majitelem firmy 612Q's, která se soustředí na trénink středoškolských quarterbacků, jak z tělesné mechaniky tak z psychické stránky hry. Miluju hraní i koučování a těším se až svůj zápal pro hru přinesu do Ústí! 

Proč sis vybral právě Blades?

Vybral jsem si Blades kvůli skvělému přístupu managementu I trenéra Stubbse. Měl jsem možnost se krátce pobavit s bývalým importem Nolanem Corpeningem a ten mi vyprávěl jen samé skvělé věci - o týmu i o městě. Také je to pro mě příležitost zažít na vlastní kůži pověstnou českou kulturu a pro mne novou část Evropy.  

Takže to není tvá první cesta do Evropy?

Ne, v roce 2021 jsem hrál v rakouské lize za tým Telfs Patriots. Byla to pro mě skvělá doba, potkal jsem úžasné lidi a přátelé na celý život, zažil novou kulturu a procestoval Evropu. Na tohle se těším i v příštím roce. Chci se zapsat do rodiny Blades a zažít spoustu nezapomenutelných momentů.   

Co chceš přinést do našeho týmu?

Chci Blades pomoci navázat tam, kde v roce 2020 kvůli pandemii přestali. Chci být tím nejlepším možným lídrem a příkladem. Chci podporovat všechny, aby byli pozitivní a zlepšovali se každým dnem. To povede k vytouženému úspěchu.   

Na koho se v Ústí nejvíce těšíš?

Hodně se těším na spolupráci s trenérem Stubbsem, oba jsme ze středozápadu USA a myslím, že nám to spolu půjde skvěle. Těším se ale i na všechny ostatní trenéry i nové spoluhráče.  

Chceš něco vzkázat fanouškům?

Mám radost z této příležitosti a děkuji vám, že můžu přijet do Ústí a zažít nové skvělé věci. Chtěl bych vás všechny povzbudit, abyste určitě přišli na co nejvíce zápasů a podpořili nás. Bude to zábava. Těším se, až vás všechny brzy potkám. GO BLADES!

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-