A-tým

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
23.3. 14:00 Pardubice Stallions - Vysočina Gladiators 14 : 43 Slovany
23.3. 15:00 ISMM Ostrava Steelers - Ústí nad Labem Blades 20 : 0 Poruba
24.3. 14:00 Znojmo Knights - Nitra Knights 19 : 16 Ravelinstrasse
24.3. 14:00 Přerov Mammoths - ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs 0 : 37 TJ Spartak

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
31.3. 15:00 Přerov Mammoths - Znojmo Knights 16 : 13 TJ Spartak
31.3. 15:00 ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs - Nitra Knights 31 : 34 Mladá Garda
31.3. 16:00 Vysočina Gladiators - Ústí nad Labem Blades 49 : 7 Na Stoupách
31.3. 15:00 Pardubice Stallions - ISMM Ostrava Steelers 6 : 35 Slovany

Výsledky - Základní část, 3. kolo

Výsledky - Základní část, 4. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
21.4. 15:00 Znojmo Knights - Ústí nad Labem Blades 47 : 0 Husovy Sady
21.4. 15:00 Přerov Mammoths - ISMM Ostrava Steelers 15 : 28 TJ Spartak
11.5. 15:00 Pardubice Stallions - Nitra Knights 22 : 47 Slovany
12.5. 16:00 Vysočina Gladiators - ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs 42 : 0 Na Stoupách

Výsledky - Základní část, 5. kolo

Výsledky - Základní část, 6. kolo

Výsledky - Základní část, 7. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
19.5. 16:00 Přerov Mammoths - Vysočina Gladiators 12 : 30 TJ Spartak
19.5. 15:00 ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs - Pardubice Stallions 33 : 18 Mladá Garda
19.5. 14:00 Ústí nad Labem Blades - Nitra Knights 35 : 42 OT FK Ústí
19.5. 15:00 ISMM Ostrava Steelers - Znojmo Knights 38 : 41 Poruba

Výsledky - Základní část, 8. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
26.5. 16:00 Znojmo Knights - Přerov Mammoths 34 : 0 Husovy Sady
2.6. 14:00 Nitra Knights - ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs 20 : 3 Štadión pod Zoborom
2.6. 15:00 ISMM Ostrava Steelers - Pardubice Stallions 49 : 14 Poruba

Výsledky - Základní část, 9. kolo

Výsledky - Základní část, 10. kolo

Tabulka Snapbacks liga - Sever
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Vysočina Gladiators Vysočina Gladiators 8 0 1 353:108 .889
ISMM Ostrava Steelers ISMM Ostrava Steelers 6 0 4 279:240 .600
Ústí nad Labem Blades 2 0 7 125:260 .222
Pardubice Stallions Pardubice Stallions 2 0 8 156:335 .200
Tabulka Snapbacks liga - Jih
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Nitra Knights Nitra Knights 8 0 2 282:175 .800
Znojmo Knights Znojmo Knights 6 0 4 271:200 .600
ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs 4 0 6 228:234 .400
Přerov Mammoths Přerov Mammoths 3 0 7 114:256 .300
Během probíhající základní části se tabulky počítají automaticky a nemusí zohledňovat veškerá pomocná kritéria pro určení pořadí týmů.

Program zápasů - Základní část, 8. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
2.6.2024 16:00 Ústí nad Labem Blades - Vysočina Gladiators   FK Ústí

Program zápasů - Semifinále

Datum Čas Soupeři Areál
30.6.2024 16:00 Vysočina Gladiators - Znojmo Knights   Na Stoupách
30.6.2024 19:00 Nitra Knights - ISMM Ostrava Steelers   Štadión pod Zoborom

Program zápasů - Czech Bowl XXXI

Datum Čas Soupeři Areál
13.7.2024 18:00 Vítěz semifinále - Vítěz semifinále   Štadión pod Zoborom

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-