A-tým

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
15.8. 14:00 Pilsen Patriots - Prague Mustangs 41 : 21 Bolevec
15.8. 15:00 Brno Alligators - Brno Sígrs 7 : 26 Ragby Bystrc
16.8. 16:10 Přerov Mammoths - Ostrava Steelers 25 : 22 TJ Spartak
16.8. 16:00 Vysočina Gladiators - Ústí nad Labem Blades 37 : 0 FC Vysočina

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
22.8. 18:00 Brno Sígrs - Přerov Mammoths 20 : 0 Brněnské Ivanovice
23.8. 15:00 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots 21 : 0 Olšinky
23.8. 15:00 Ostrava Steelers - Brno Alligators 45 : 6 Poruba
23.8. 16:00 Prague Mustangs - Vysočina Gladiators 6 : 69 Hostivař

Výsledky - Základní část, 3. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
29.8. 16:00 Prague Mustangs - Ústí nad Labem Blades 6 : 42 Hostivař
29.8. 14:00 Pilsen Patriots - Vysočina Gladiators 28 : 44 Bolevec
29.8. 15:00 Brno Alligators - Ostrava Steelers 17 : 60 Ragby Bystrc
30.8. 14:00 Přerov Mammoths - Brno Sígrs 0 : 43 TJ Spartak

Výsledky - Základní část, 4. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
5.9. 14:00 Pilsen Patriots - Ostrava Steelers 20 : 40 Bolevec
6.9. 16:00 Vysočina Gladiators - Brno Sígrs 42 : 20 FC Vysočina
6.9. 16:00 Prague Mustangs - Brno Alligators 15 : 41 Hostivař
6.9. 17:00 Ústí nad Labem Blades - Přerov Mammoths 35 : 14 FK Ústí

Výsledky - Základní část, 5. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
19.9. 14:00 Pilsen Patriots - Ústí nad Labem Blades 6 : 49 Bolevec
20.9. 17:00 Brno Sígrs - Brno Alligators 35 : 10 Brněnské Ivanovice
20.9. 16:00 Vysočina Gladiators - Prague Mustangs 40 : 0 FC Vysočina
20.9. 15:00 Ostrava Steelers - Přerov Mammoths 55 : 13 Poruba

Výsledky - Základní část, 6. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
26.9. 15:00 Brno Alligators - Přerov Mammoths 20 : 7 Ragby Bystrc
27.9. 15:00 Ústí nad Labem Blades - Vysočina Gladiators 0 : 27 FK Ústí (UT)
27.9. 15:00 Ostrava Steelers - Brno Sígrs 0 : 7 Poruba

Výsledky - Základní část, 7. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
4.10. 14:00 Přerov Mammoths - Prague Mustangs 42 : 7 TJ Spartak
4.10. 15:00 Brno Alligators - Ústí nad Labem Blades 12 : 17 Ragby Bystrc
4.10. 15:00 Ostrava Steelers - Vysočina Gladiators 6 : 35 Poruba

Výsledky - Základní část, 8. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
10.10. 15:00 Brno Sígrs - Ostrava Steelers 40 : 16 Brněnské Ivanovice
11.10. 16:00 Vysočina Gladiators - Pilsen Patriots 35 : 0 kontumace FC Vysočina
11.10. 14:00 Přerov Mammoths - Brno Alligators 28 : 31 TJ Spartak
Tabulka Paddock liga 2020 - Západ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Vysočina Gladiators Vysočina Gladiators 8 0 0 294:60 1.000
Ústí nad Labem Blades 5 0 2 155:100 .714
Pilsen Patriots Pilsen Patriots 1 0 5 95:202 .167
Prague Mustangs Prague Mustangs 0 0 6 55:241 .000
Tabulka Paddock liga 2020 - Východ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Brno Sígrs Brno Sígrs 6 0 1 183:75 .857
Ostrava Steelers Ostrava Steelers 4 0 4 225:163 .500
Brno Alligators Brno Alligators 3 0 5 144:221 .375
Přerov Mammoths Přerov Mammoths 2 0 6 129:218 .250
Během probíhající základní části se tabulky počítají automaticky a nemusí zohledňovat veškerá pomocná kritéria pro určení pořadí týmů.

Program zápasů - Zrušené zápasy

Datum Čas Soupeři Areál
28.9.2020 15:00 Prague Mustangs - Pilsen Patriots   Hostivař
3.10.2020 15:00 Brno Sígrs - Pilsen Patriots   Brněnské Ivanovice
11.10.2020 15:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Mustangs   Olšinky

Program zápasů - Semifinále

Program zápasů - Czech Bowl XXVII

Datum Soupeři
TBA Vítěz semifinále - Vítěz semifinále  

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-