Vyjádření předsedy Jakuba Valjenta k nedohranému zápasu proti Gladiators

Novinky > Vyjádření předsedy Jakuba Valjenta k nedohranému zápasu proti Gladiators
03.06.2024

Domácí utkání proti Vysočině Gladiators jsme měli vcelku dobře rozehrané. Po odloženém začátku a druhém nalajnování hřiště kvůli velkému dešti jsme zvládli odehrát první poločas se stavem 0:13, kdy jsme byli soupeři stále nedostřel.

Obrana hrála skvěle a útoku se na konci poločasu dařilo hýbat s míčem. I přesto, že jsme dělali, jak organizačně, tak herně vše pro to, aby se utkání odehrálo celé, rozhodčí kvůli možné bouřce utkání přerušili. Bohužel přírodní vlivy ani rozhodnutí rozhodčích nemůžeme nijak ovlivnit.

Tímto chceme nejprve poděkovat celému realizačnímu týmu za skvěle odvedenou práci v nepříznivých podmínkách. Zároveň se omlouváme všem fanouškům a návštěvníkům utkání i tailgate party. O dalším vývoji budeme informovat v nejbližších dnech," slibuje ve svém vyjádření předseda klubu Jakub Valjent.