V posledním zápase základní části přivítají Blades v Olšinkách tým Prague Mustangs

Novinky > Archiv novinek > 2020 > V posledním zápase základní části přivítají Blades v Olšinkách tým Prague Mustangs
2228.png 08.10.2020Martin Klimeš

V posledním zápase základní části letošní Paddock ligy, nejvyšší české soutěže v americkém fotbale, přivítají hráči Ústí nad Labem Blades na svém domácím hřišti Svádov-Olšinky tým Prague Mustangs. Zápas, který bude kvůli trvající pandemii koronaviru bez diváků, se uskuteční v neděli 11. října od 15:00 hodin.

"Na stadion diváky pustit bohužel nesmíme, ale o sportovní zážitek je připravit nechceme. Připravujeme proto ze zápasu přímý přenos v podobě streamu na Facebooku. Odkaz fanoušci najdou před začátkem utkání na našich facebookových stránkách. Pro fanoušky, kteří by nás chtěli podpořit i finančně, jsme připravili možnost poslat na účet klubu dobrovolný příspěvek," uvedl Matěj Sahula, předseda Ústí nad Labem Blades. Dobrovolné vstupné mohou fanoušci posílat na účet číslo 2500229855/2010. Kdo pošle příspěvek ve výši přesahující částku 100 Kč, bude navíc zařazen do soutěže o zajímavé ceny!

Blades mají na svém kontě po sedmi kolech základní části pět výher. Prohráli jen dvakrát, v obou zápasech s týmem Vysočina Gladiators. V pražském utkání proti Mustangs Blades vyhráli 42:6. Mustangové letos ještě nevyhráli, takže zatímco Blades čeká semifinále, ve kterém se utkají s Brno Sígrs, pro Mustangs se jedná o poslední zápas letošní sezony.

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-