V Paddock eLize na nás zbyla bramborová medaile

Novinky > Archiv novinek > 2020 > V Paddock eLize na nás zbyla bramborová medaile
2228.png 01.06.2020Martin Klimeš

Tým sestavený z Jakuba Jirgleho, Jakuba Imra a Daniela Polanky, který nahradil zraněného Jakuba Valjenta, se v sobotu odpoledne zúčastnil play-off Paddock eLigy - náhrady za skutečnou Paddock ligu. 

Od dubna se zástupci deseti přihlášených klubů každý týden setkávali virtuálně při hraní hry Madden NFL 20 na herní konzoli Playstation 4.

Play-off se odehrálo ve speciálním herním centru Grunex v Praze a zápasy byly vysílány živě na webu ČT Sport s komentářem Jiřího Kalemby a Radima Kroulíka.

Do play-off se nám ze základní části podařilo postoupit se štěstím. Proti neporaženým přerovským Mammoths jsme v semifinále byli jasným outsiderem, jenže první duel ovládl náš Jakub Imr! "Nepřipouštěl jsem si nervozitu, i když soupeři věděli rating každého hráče na hřišti. Přesně věděli, kdo je ve hře jak rychlý a jak umí chytat. Nečekal jsem, že mi ten zápas takto sedne. Možná to bylo i tím, že zrovna toto utkání nebylo vysíláno živě," připouští Imr.

Bohužel Jakub Jirgle ani Daniel Polanka na jeho úspěch nenavázali a do finále postoupili Mammoths. Naše trio tak čekal zápas o třetí místo proti Prague Lions, se kterými jsme se setkali již v základní části.

Ani tentokrát jsme nebyli úspěšní a i přes dramatický závěr druhého utkání jsme prohráli 2:0 na zápasy.

Paddock eLigu nakonec ovládli Ostrava Steelers. 

"eLiga byla příjemným zpestřením v době, kdy jsme nemohli odehrát reálnou soutěž, ale samozřejmě jsme tomu nedávali takovou váhu. Momentálně se již naplno připravujeme na skutečnou ligu, kde rovněž chceme vybojovat postup do play-off. Paddock liga začne v srpnu a bude nás provázet celým podzimem," říká Marek Moudrý, PR manažer Blades.

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-