Ústí nad Labem Blades hledají posily. Na nábor zvou děti a dorost

Novinky > Archiv novinek > 2021 > Ústí nad Labem Blades hledají posily. Na nábor zvou děti a dorost

Prvoligový klub amerického fotbalu, Ústí nad Labem Blades, rozšiřuje své řady. Aktuálně se koná nábor do flagového týmu, tedy pro bezkontaktní variantu amerického fotbalu. Hlásit se mohou chlapci od 11 do 15 let a děvčata od 11 do 16 let. Pro kontaktní variantu tohoto oblíbeného sportu klub hledá do týmu dorostu chlapce od 16 do 18 let.
3645.jpg "Sezona nám začne už 12. června, takže v současnosti máme čtyři tréninky týdně. Určitě uvítáme každého, kdo by si chtěl flag třeba jen zkusit. Přijít mohou i chlapci, kterým letos bude patnáct, případně dívky, které v letošním roce oslaví šestnácté narozeniny. Flag je zábava a kolektiv máme skvělý," láká trenérka flagového týmu Ústí nad Labem Blades Jana Burešová. 

Bezkontaktní verze amerického fotbalu je ideálním začátkem pro někoho, koho tento sport zajímá. "Děti se tu učí základy amerického fotbalu bez nějakého tlaku. Tenhle sport je ale vhodný i pro ty, které americký fotbal nijak zvlášť neláká, jedná se o dobrou pohybovou průpravu," dodává Jana Burešová, která se také aktuálně chystá jako pomocná trenérka na tryout kempy, kde se vybírají nejlepší hráči pro českou reprezentaci.

Každý, kdo by si chtěl americký fotbal vyzkoušet, může přijít na libovolný trénink na hřiště Svádov-Olšinky. Tréninky se konají v pondělí od 17:00 do 19:00, ve středu od 16:00 do 17:30, ve čtvrtek od 17:00 do 19:00 a v pátek od 16:00 do 17:30 hodin.

Zájemcům o účast v tréninku stačí sportovní oblečení a obuv.

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-