Quarterback Tony Brown už se těší na první zápas. Přijďte si užít pořádnou show, láká fanoušky

Novinky > Archiv novinek > 2022 > Quarterback Tony Brown už se těší na první zápas. Přijďte si užít pořádnou show, láká fanoušky

Ústí nad Labem Blades letos do Snapbacks ligy nastoupí s americkým quarterbackem. Tony Brown pochází z Austinu v Texasu a fotbal hraje už 20 let. Jako quarterback vedl útok univerzitního týmu Army West Point Black Knights, u Kansas Wesleyan University Coyotes pak působil na pozici DB.

Tony, proč sis pro letošní sezonu vybral právě Ústí nad Labem Blades?

Vybral jsem si Blades, protože to je velká příležitost vidět a užívat si fotbal z jiného úhlu pohledu. Také chci vést tým k úspěšné sezóně.

Měl jsi před příletem nějakou představu o tom, jak vypadá americký fotbal v Evropě a Čechách?

Samozřejmě jsem věděl, že se v Evropě i v Čechách nějaký fotbal hraje, ale jsem příjemně překvapený z toho, jakou popularitu si tady tento sport získává.

Jak se ti líbí v České republice a Ústí nad Labem?

Miluju Čechy a miluju Ústí. Zatím všichni, koho jsem potkal, jsou hrozně milí a přátelští. Město i okolí jsou nádherné.

Jak jsi spokojen se složením a fungováním týmu?

Hráčský i trenérský kádr letošního týmu vypadají moc dobře. Kemp i přípravný zápas nás utužily a začínám Blades cítit jako rodinu. Těším se na nedělní zápas, kdy se o vítězství poprvé popereme naostro.

Co si od svého působení v Blades a letošní sezony slibuješ?

Můj cíl je jasný. Chci vést tým k sezóně bez porážky a ideálně s titulem. Trochu teď ale předbíhám, musíme se chystat postupně na každého soupeře zvlášť.

Chceš něco vzkázat fanouškům?

Chci poděkovat všem, kteří nás budou chodit podporovat na domácí i venkovní zápasy. Doufám, že si užijete tu show, kterou pro vás letos s Blades chystáme! GO BLADES!

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-