Quarterback Ferras El-Hendi se moc těší na zápas se Steelers

Novinky > Quarterback Ferras El-Hendi se moc těší na zápas se Steelers
21.03.2024

Ferras El-Hendi je s týmem už nějakou dobu. Do tréninků přinesl nový čerstvý vítr a nádech profesionality z ELF a GFL. Zeptali jsme se ho, jak se mu naše příprava líbila a jak se těší na sezónu v černobílé!

3966.png Ahoj Ferrasi, jak hodnotíš přípravu týmu, včetně dvou březnových soustředění? Ahoj. Myslím si, že bylo naprosto klíčové mít naše dva březnové kempy. Zejména ten druhý, kde strávil celý tým společně celý víkend. Nejen, že jsme měli mnoho tréninků, abychom dokončili naši finální přípravu na sezónu, ale byla to také skvělá příležitost, jak se jako tým stmelit, strávit spolu více času a začlenit do kolektivu i Vincenta, který přiletěl den před kempem.

Co očekáváš od nejvyšší české Snapbacks ligy? Očekávám jednoduše nejlepší týmy z České republiky a Slovenska. Těším se, až poznám úroveň českého fotbalu na vlastní kůži a projedu obě země, abych s těmito týmy soutěžil.

Těšíš se na cestu do Ostravy na první zápas hned proti účastníkovi loňského Czech Bowlu? Jsem nadšený, že se náš první zápas už přiblížil. Byla to dlouhá off-season, takže se nemůžu dočkat, až se konečně s mými spoluhráči dostaneme na hřiště v Ostravě. Vzhledem k tomu, že byli Steelers minulý rok finalistou, to pro nás bude skvělá výzva, na kterou se moc těším. Můžeme jen překvapit. :)

Jaké jsou ambice Blades pro letošní rok? Vím, že minulé sezóny byly pro Blades zklamáním, takže mojí hlavní ambicí je brát to postupně zápas po zápase a zlepšovat se týden po týdnu. Po zkušenostech z tréninků a kempů věřím, že Blades mohou konkurovat jakémukoli týmu ve Snapbacks lize. Naším cílem bude to lidem opět připomenout.

Mohou se fanoušci těšit na domácí zápasy? No jasně! Spoluhráči mi řekli, že Ústí má nejlepší fanouškovskou základnu v lize, takže doufám, že vás všechny uvidím na naší Homecoming game 14. dubna v Olšinkách a podpoříte nás v cestě za vítězstvím.

GO BLADES!

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-