První utkání v nové sezóně Blades nevyšlo. V dalším zápase přivítají doma Plzeň

Novinky > Archiv novinek > 2020 > První utkání v nové sezóně Blades nevyšlo. V dalším zápase přivítají doma Plzeň

Paddock Kick off, první zápas letošní sezóny, odehrál tým Ústí nad Labem Blades v neděli 16. srpna na hřišti Vysočiny Gladiators. Po slibném začátku doplatil celek Blades na řadu chyb, kterých domácí využili k výslednému skóre 37:0.

V první čtvrtině, která skončila bez bodů, se oba týmy trochu oťukávaly. První touchdown diváci viděli necelých šest minut před koncem poločasu, kdy po třicetiyardové přihrávce Josepha Bradleyho skóroval Vojtěch Mašita. Za bod pak potvrdil Jan Bavlovič. K dalším bodům Vysočině pomohli sami Blades. Po nevydařeném puntu si Gladiators připsali safety. Ve třetí čtvrtině se dvakrát prosadil Jan Beran, který přidal touchdown i v posledním dějství. Jan Bavlovič při potvrzeních neváhal.

"Po složité přípravě přerušené koronavirem jsme nebyli úplně stoprocentní, i díky nižší účasti na trénincích. Vygenerovali jsme strašnou spoustu chyb, osobních i týmových, které nás vytrestaly. Po dobrém začátku jsme nechytli nástup Gladiators, kteří nám velkým rozdílem utekli. Teď se musíme soustředit na další zápas s Patriots, který je pro nás kritický pro postup ze skupiny, takže se snažíme to negativní nechat v Jihlavě a stoprocentně se připravit na dalšího soupeře," hodnotil první letošní zápas head coach Blades Daniel Leško.

"Držet krok se soupeřem jsme bohužel dokázali jen v první polovině, pak se projevilo to, že byli lepší individuálně, měli lepší match up, my jsme nebyli schopni pokrýt jejich dlouhé pasy. Systém jako celek nefungoval špatně, ale jak přicházela únava a drobná zranění, generovali jsme chyby, což se projevilo i na výsledném skóre zápasu," doplnil defenzivní koordinátor Martin Šindler.

Nyní Blades čeká Season Opener, tedy první domácí zápas, ve kterém v neděli 23. srpna přivítají Pilsen Patriots. Zápas na hřišti Svádov-Olšinky začíná v 15.00 hodin.

2584.jpg
2585.jpg
2586.jpg
2587.jpg
2588.jpg
-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-