První setkání s drážďanskými hráči naše juniory nadchlo

Novinky > Archiv novinek > 2018 > První setkání s drážďanskými hráči naše juniory nadchlo

17. března se vydala celá naše juniorská výprava, včetně juniorských trenérů, na jednodenní kemp do Drážďan, kde je čekaly dva tréninky s jedním z nejlepších juniorských týmů v Evropě - Dresden Monarchs. Po cestě se k nám přidala i skupina tří hráčů a jednoho trenéra z libereckých Titans. Samotné tréninky byly měly dvě hodiny, ve kterých dostala svůj prostor jak offense, tak i defense. I přes nepříznivé počasí (sníh, -8°C) se však veškerým juniorům dařilo a rozhodně to pro ně byla přínosná zkušenost. Nyní však slova některých juniorů, kteří se této výpravy účastnili.  

Jakub Vrecko (QB) Jak se ti celý kemp líbil a co bys z něj vyzdvihnul nejvíce? Kemp v Německu byl vydařený. Až na teplotní podmínky bylo vše v pořádku, promyšlené, přesné, rychlé, tvrdé a poučné. Navzdory teplotě a sněhu si myslím, že to byl skvělý kemp - nejen pro mne, ale i pro celý tým. Těšíš se na další společný kemp s Drážďany, tentokrát konaný u nás v srpnu? Ano, těším se. Poznají naše město, zatrénují pod našimi trenéry a hlavně jsme se s některými hráči již spřátelili.  


Petr Barcal (OL) Jak se ti celý kemp líbil a co bys z něj vyzdvihnul nejvíce? Kemp byl super! Měli jsme možnost trénovat s jedním z nejlepších týmů v Evropě, poznat jiné prostředí a jiný typ tréninku. Nejvíce se mi líbilo právě to, že jsme měli změnu. Měli jsme jiný typ tréninku, než na který jsme zvyklí, a také pod vedením jiných trenérů, kteří nám ukazovali jiné drilly. Těšíš se na další společný kemp s Drážďany, tentokrát konaný u nás v srpnu? Už se těším, až z Drážďan přijedou do Ústí a my jim ukážeme, co umíme my.  


Filip Schüller (LB) Jak se ti celý kemp líbil a co bys z něj vyzdvihnul nejvíce? Na celý kemp jsem se dlouho těšil. Po sezóně jsme měli dlouhou pauzu a i přesto, že jsme měli tréninky v posilovně a s klukama jsem se vídal, chyběl mi kontakt. Na kempu nás bylo hodně. Nejvíc jsem se zadýchal asi už u rozcvičky, potom jsem se rozkoukal a už to šlo. Zima byla velká, ale i ta se dala vydržet. Kluci z Německa byli hodní a snažili se nám pomoct, když jsme něco nevěděli. To bylo super. Nejvíc se mi asi líbilo, když jsme měli individuální tréninky na svých pozicích, protože jsme tam dostali dost opakování, mohli jsme se zlepšovat a okoukat i něco, co jsme doposud neznali. Těšíš se na další společný kemp s Drážďany, tentokrát konaný u nás v srpnu? Na kemp v Ústí se těším hodně. Bude to pro nás důležitá generálka na sezónu a myslím, že teprve tam se ukáže, jak jsme připraveni.  

Text: Daniel Polanka, Foto: nosiik

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-