Přijď to nandat profíkům. Blades pořádají PS4 turnaj v americkém fotbale

Novinky > Archiv novinek > 2020 > Přijď to nandat profíkům. Blades pořádají PS4 turnaj v americkém fotbale
2228.png 10.03.2020Martin Klimeš

S ohledem na stávající pandemii koronaviru ODLOŽENO NA NEURČITO.

Baví tě americký fotbal? Umíš to s ovladačem jako nikdo jiný? Jsi nejlepší hráč PlayStationu v Ústí a okolí? Přijď to dokázat v sobotu 28. března do ústecké restaurace Tyršovka na otevřený turnaj ve hře Madden NFL 20 na  PS4! 

"Spousta lidí se v dnešní době hraním her živí a postupně se z e-sportů stává budoucnost. Nesmíme zůstat pozadu a tak touto akcí chceme nalákat mladší generaci k našemu sportu, který je vysoce návykový jak v  digitální, tak hlavně v reálné podobě. Přijďte a uvidíte sami," láká do Tyršovky PR manažer Ústí nad Labem Blades Marek Moudrý.

Akce začne prezentací hráčů ve 13.30, samotný turnaj startuje ve 14.00 hodin. Vyhlášení výsledků je plánováno na 19.00, o půl hodiny později vypukne afterparty. "Věcné ceny máme přichystané pro první tři místa, ale žádný účastník turnaje neodejde s prázdnou," dodává Marek Moudrý s tím, že maximální počet hráčů je 32.

Registrace do turnaje je možná do pátku 27. března (15.00 hodin) na e-mailové adrese pr@bladesusti.cz. Startovné pro účastníky i vstup pro diváky je zdarma. 

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-