Předsedou Blades byl zvolen Jakub Valjent. Výkonný výbor má nově sedm členů

Novinky > Archiv novinek > 2023 > Předsedou Blades byl zvolen Jakub Valjent. Výkonný výbor má nově sedm členů

Valná hromada Ústí nad Labem Blades zvolila nové vedení klubu. Předsedou se stal Jakub Valjent. Dosavadní předseda Blades Matěj Sahula je nyní místopředsedou. Druhým místopředsedou je Zdeněk Bureš, který bude pokračovat ve finančním řízení klubu. Výkonný výbor Blades má nově sedm členů.

"Mé působení na pozici předsedy poslední roky nepřinášelo posun vpřed. Vzhledem k mému zaměstnání a rodině bylo racionální dát možnost volby nového předsedy. Jsem velice rád, že se na tuto pozici přihlásil Jakub Valjent. Kuba je čestný, spolehlivý a pracovitý člověk s neuvěřitelnou vůlí a zároveň skvělý kamarád. Jsem přesvědčen, ze jeho dlouholetá zkušenost s vedením klubu z pozice manažera, jeho nasazení a tah na branku, posune klub dopředu, dle dlouhodobé vize," říká Matěj Sahula.

"Zvolení na pozici předsedy klubu si velmi vážím, je to pro mě čest, závazek a zodpovědnost. Nyní bude potřeba zaměřit se více na práci s mládeží, abychom pomocí systematické práce na náborech rozšířili počet týmů a členů klubu. Zároveň bych byl rád, aby se seniorský tým stabilizoval v první lize a postupně bojoval o nejvyšší příčky," nastiňuje plány nový předseda Ústí nad Labem Blades Jakub Valjent.

Jakub Valjent a Zdeněk Bureš byli na valné hromadě zvoleni zároveň do výkonného výboru klubu, který povede několik pracovních skupin. Jeho dalšími členy byli zvoleni Marek Moudrý, Ondřej Moutvička, Tomáš Mikuš, Jonáš Petrák a Jan Rosenbaum.

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-