Po druhé prohře s Lions se junioři chystají na Prague Black Panthers

Junioři Ústí nad Labem Blades prohráli i svůj druhý zápas proti Prague Lions. Trenéři přesto nevěší hlavu a sezonu, ve které do konce základní části zbývají už jen dva zápasy, berou především jako dobrou přípravu na další ročníky.

"Ze začátku se nám proti Lions vůbec nedařilo, první půlka byla hodně těžká. V druhé polovině jsme se našli a začali hrát. I když to podle skóre nevypadá, věřím, že kluci už konečně chápou fotbal, jak by měli a jdeme do jiných otáček než ze začátku, věří Jakub Vrecko," ofenzivní koordinátor juniorského týmu.

Týmu, za který letos nastupuje řada úplných nováčků, zatím chybí především zkušenosti. "Pokud všichni vydrží sezonu nebo dvě, budou schopni hrát vyrovnaný fotbal i s týmy jako Lions či Panthers," uvedl už dříve hlavní trenér Tomáš Mikuš.

A právě proti Prague Black Panthers nastoupí junioři Blades už v sobotu 19. října od 11 hodin na hřišti v Čelákovicích. "Chystáme hry, které jsme letos ještě nehráli, tak uvidíme. Rádi bychom překvapili," dodává Jakub Vrecko.

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-