North Cup 2014

Novinky > Archiv novinek > 2014 > North Cup 2014

II. Ročník turnaje v americkém fotbale NORTH CUP 2014 v ÚSTÍ NAD LABEM

Dovolujeme si Vás pozvat na druhý ročník turnaje v americkém fotbale, který se bude konat v sobotu 27. září v Ústí nad Labem - Olšinkách.

Po loňském úspěšném ročníku se máte na co těšit. Domácí Blades přivítají 5 týmů z celé ČR. Jsou to Karlovy Vary, Praha, Česká Lípa, Pardubice a Teplice. Hrát se bude na dvou certifikovaných hřištích s povrchem tráva dle pravidel ČLAF C. Soupeři budou rozřazeni do dvou skupin, kde každý bude hrát s každým a po té se rozehrají boje o jednotlivá umístění.

Začátek turnaje je naplánovaný na 10:00. Areál však bude přístupný od 8:00 ráno. Můžete se těšit i na bratrský klub rugby, který přivítá na exhibičním utkání Rumburk. Po celou dobu budete moci ochutnat místní uzeniny a pivo z Velkého Března.

Akce vznikla za finanční podpory Statutárního města Ústí nad Labem. Dalším významným partnerem je Ing. Eva Sahulová, Česká asociace amerického fotbalu a dopravní podnik města Ústí nad Labem. Jelikož se na turnaji podílí i další partneři, můžete se těšit na celkem tři divácké soutěže o pobyty u nás i v zahraničí a účastníci na věcné ceny.

Přijďte se pobavit do Olšinek a třeba si i vyzkoušet sport, který si budeje v Ústí nad Labem tradici - americký fotbal !

Vaši BLADES.

northcup

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-