Marek Moudrý Public Relations

Novinky > Archiv novinek > 2014 > Marek Moudrý Public Relations

Již nějakou dobu Blades hledali schopného člověka, který by obsadil nově vzniklou pozici PR manažera klubu. Je nám potěšením oznámit, že jsme si 14.1. 2015 podali ruku s Markem Moudrým, jedním z nás, který se bude této funkci věnovat. Věříme, že úspěšně.

10687958_793930147320767_925305754246889818_o

Pověz nám, proč Tě zaujala nabídka PR manažera v klubu ? Tak určitě. :D Celý život mě hodně zajímá sport, reklama a lidská kreativita. Tahle nabídka zahrnuje všechno. Už dříve jsem se ve vodách sportovního PR trochu pohyboval, podnikám v reklamě a americký fotbal má podle mého názoru své jedinečné kouzlo. Jak dlouho jsi s týmem a jaká je Tvoje pozice ? V týmu jsem od června 2013. První oťukání se skutečným fotbalem jsem si vyzkoušel na Partners Cupu, kde jsem „plaval“ mezi zkušenými hráči a nevěděl, kde mi hlava stojí ani jaká je moje zóna. To mi vlastně zůstalo až doteď :D Jsem součástí defense týmu na pozici strong safety a v loňské veleúspěšné sezóně jsem občas i kopal, když zrovna nebyl nikdo jiný, komu by se chtělo :) Co pro Tebe football znamená, je to Tvoje „jednička“ ? Jak už jsem řekl, sportu se věnuji od mala, protože se moje hyperaktivita musela někam ventilovat. Asi deset let jsem boxoval. To je pro mě pořád srdeční záležitost a občas mám nutkání si to ještě zkusit, ale asi bych dostal pořádně nařezáno. Football mi k srdci přirostl neskutečným způsobem a strašně rychle. Je to něco netradičního, kontaktního a takové aktivity já rád. Vždy jsem to chtěl zkusit a když jsem poznal tu skvělou rodinu kolem ústeckého klubu, nebylo co řešit. Dnes už je pro mě football opravdu jedničkou a moje lýtko by mohlo vyprávět, čeho všeho jsem pro Blades schopen.

10402571_707925232600546_4841268182586983976_n

Máš již nějaké cíle v pozici manažera? Co by jsi chtěl zlepšit ? Tak cíle by byly, snů a nápadů na zelpšování je spousta, ale jsem v pozici zatím první den a ještě jsem se pořádně nerozkoukal. Nechci slibovat nic, co by potom vyšlo naprázdno. Rád bych ale náš tým přiblížil široké veřejnosti. Nejlépe nejspíš spojením s nějakou značkou, která v našem okolí již funguje, nějakou charitativní činností, ale také podporou a vytvářením městu prospěšných akcí. Jsme sportovci, kteří jsou hrdí, že zastupují Ústí nad Labem, a chceme, aby obyvatelé tohoto města byli stejně hrdí na nás a chodili nás podporovat. Vše ukáže čas. V čem vlastně spočívá Tvá nová role a co to PR znamená ?   V první řadě samozřejmě musím udržovat kontakt s veřejností (PR – Public Relations – vztahy s veřejností). Určitě se pokusím přivést čerstvý vítr na facebookové stránky, Twitter a tento web. V budoucnu bych si dokázal představit i youtube kanál s pravidelnými příspěvky z pozadí tréninků, zápasů a třeba i nějaká humornější videa, která lidem ukážou, že jsme vlastně taky jen banda kluků, kteří se neberou až tak vážně. V elektronické sféře to ale určitě nekončí. SC Blades beru jako projekt, kde se meze nekladou žádnému dobrému nápadu, způsobu propagace a myšlence osvěty amerického fotbalu v ČR. Teď máš volnou ruku nám vzkázat, co chceš : Světový mír :D Hlavně asi - Přijďte se na nás podívat, zafandit a podpořit nás v tom velkém fotbalu, do kterého se pod novým koučem a se spoustou nových talentovaných hráčů chystáme. Určitě to bude stát za to. Děkujeme za rozhovor a přejeme hodně úspěchů. Já děkuji.  

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-