Juniory čeká poslední zápas letošní sezony. Na domácím hřišti se střetnou s Prague Mustangs

Po zápase s Prague Black Panthers, kterým junioři Ústí nad Labem Blades podlehli 54:13, čeká ústecký juniorský tým poslední zápas letošní sezony. Ten se uskuteční v pondělí 28. října od 13:00 hodin na hřišti Svádov-Olšinky, kde se Blades utkají s Prague Mustangs.

"Proti Prague Black Panthers jsme odehráli velice slušné utkání, když vezmeme v potaz, že jsme nastupovali ve 13 lidech, přičemž 2 zápas nedohráli. První půlka se nám nevedla hlavně v útoku, dělali jsme velké chyby, čehož využívala obrana k soupeře k zisku velmi dobrých pozic útoku či přímo k zisku touchdownu. V druhé půlce se nám podařilo skórovat z kick off returnu a povedlo se nám skórovat touchdown závěrečnou akcí, takže při problémech, které jsme měli, můžeme být spokojeni," hodnotil zápas proti PBP headcoach juniorů Ústí nad Labem Blades Tomáš Mikuš.

Nyní se junioři chystají na svůj poslední zápas letošní sezony. "V posledním zápase se střetneme s Prague Mustangs, kteří mají stejnou bilanci jako my, takže máme velkou šanci zařídit první letošní výhru, navíc doma. Budeme rádi, když nás fanoušci přijdou podpořit a doufáme, že jim to oplatíme hezkým fotbalem a vítězným zápasem," dodal Tomáš Mikuš.

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-