Junioři podlehli Prague Lions a chystají se na domácí odvetu

2228.png 09.10.2019Martin Klimeš

Junioři Ústí nad Labem Blades mají za sebou svůj třetí zápas letošní sezony. Do zápasu proti Prague Lions šli hráči Blades jako jasní outsideři, čemuž odpovídá i konečný výsledek 58:7.

"Vzhledem k hromadě individuálních chyb jsme první polovinu jasně prohráli. Ve druhé polovině jsme měli několik hezkých drivů, ve kterých jsme přešli polovinu soupeře. Nakonec se nám poslední akcí zápasu podařilo i skórovat," hodnotil zápas head coach juniorky Tomáš Mikuš, kterého příjemně přikvapila především hra special týmů. "Special týmy byly schopné odvádět velice dobrou práci. Dařily se nám kick offy i returny," doplnil trenér.

Teď mají junioři chvilku, aby se oklepali, zanalyzovali chyby a zapracovali na zlepšení. Už v sobotu 12. října je totiž čeká odveta na domácím hřišti, kde se střetnou právě s Lions. "Před zápasem si zkoukneme videa budeme se snažit odladit největší chyby. Určitě budeme chtít odehrát ještě lepší utkání než v Praze," doplnil Tomáš Mikuš.

Po sobotním utkání budou junioři už jen dva zápasy od konce sezony, 19. října je v Praze čekají Prague Black Panthers, 28. října zakončí sezonu domácím zápasem proti Prague Mustangs. "Proti Panthers budeme opět outsidery, což ale na druhou stranu sundává tlak z našich hráčů, americkým fotbalem se tak můžeme bavit. Proti Mustangs bychom rádi odehráli vyrovnaný zápas, podobně jako třeba s Pardubicemi," uzavřel hlavní trenér Tomáš Mikuš.

Sobotní zápas proti Prague Lions začíná na hřišti Svádov-Olšinky v 15:00 hodin. 

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-