I nové čepele jsou na Plzeň poctivě nabroušené

Novinky > Archiv novinek > 2015 > I nové čepele jsou na Plzeň poctivě nabroušené

Tak jako každý rok, i letošní nábory přivedly spoustu mladých kluků, kteří chtěli okusit tvrdost tohoto sportu. Většina z nich odpadla z nejrůznějších důvodů a zbylo jen to nejtvrdší a nejlepší jádro, které díky svému poctivému přístupu posílilo naše řady. Za ten přípravný půlrok s námi prožili už spoustu možných i nemožných zážitků a skvěle zapadli do kolektivu. V sobotu příjde čas jejich první ostré zkoušky. Jak se naši freshmeni na tento zápas proti plzeňským Patriotům těší, se dozvíte v následujících komentářích.


Petr Hejna - Wide receiver, 17 let

hejna

Na zápas s Plzní se velmi těším a doufám, že budeme na konci utkání tím šťastnějším týmem a budeme slavit první vítězství v sezoně. Moje zařazení do rozjetého týmu zprvu nebylo jednoduché, protože jsem nevěděl, jak to v týmu chodí a jak se vůbec americký fotbal hraje. Postupem času se to však zlepšovalo a nyní jsem připraven na ostrý start v Plzni. Díky tomu, že jsem od malička hrál kopanou a poslední tři roky se aktivně věnoval atletice, mi fyzická náročnost tréninků nedělá problém. Plzeň hraje dobrý fotbal a bude složitým soupeřem. Já však pevně věřím, že díky disciplíně a touze po vítězství vyhrajeme.


Daniel Kraus - Linebacker, 20 let

kraus

Deset let jsem plaval, ale lákaly mne kontaktní sporty. Chvíli jsem zkoušel box a díky kamarádům jsem šel na nábor do Blades. Tahle drsná složitá hra mě nadchla. Nemůžu se dočkat prvního ostrého startu v lize. Už to nebude sranda. Když udělám chybu, může nás to stát body. Na druhou stranu, když někoho složím, bude to stát za to. Při přátelském utkání v Německu jsem ochutnal předzápasovou atmosféru v šatně, která ze mě v Plzni určitě setřese nováčkovskou nervozitu.


Adam Roh - Offense lineman, 20 let

roh

Na sobotní zápas proti Plzni se moc těším. Pro mě jako pro nováčka to bude úplně nová zkušenost. Teprve v sobotu poznám, jaké to je být součástí tak silného a přátelského kolektivu, jakým jsou Blades. Celý půlrok jsme na sobě dřeli v rámci přípravy a věřím, že se to zásadně projeví nejen v nadcházejícím zápase. Zároveň se také těším na podporu našich fanoušků při domácích utkáních, protože bez nich by to prostě nebylo ono.

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-