Flagový tým U15

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Výsledky - Základní část, 3. kolo

Výsledky - Základní část, 5. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
3.10. 11:00 Prague Black Panthers - Ústí nad Labem Blades 33 : 25 Kačerov
3.10. 11:00 Vysočina Gladiators - Brno Sígrs 12 : 6 Kačerov
3.10. 12:20 Prague Black Panthers - Vysočina Gladiators 50 : 12 Kačerov
3.10. 12:20 Brno Sígrs - Ústí nad Labem Blades 19 : 26 Kačerov
3.10. 13:40 Prague Black Panthers - Brno Sígrs 39 : 6 Kačerov
3.10. 13:40 Ústí nad Labem Blades - Vysočina Gladiators 22 : 44 Kačerov
3.10. 11:00 Příbram Bobcats 1 - Pilsen Patriots 56 : 49 Marila
3.10. 12:20 Příbram Bobcats 1 - Ostrava Steelers 82 : 33 Marila
3.10. 13:40 Pilsen Patriots - Ostrava Steelers 40 : 25 Marila
3.10. 11:00 Příbram Bobcats 2 - Prague Lions 21 : 44 Marila
3.10. 11:00 Trutnov Rangers - Brno Alligators 18 : 70 Marila
3.10. 12:20 Příbram Bobcats 2 - Trutnov Rangers 20 : 13 Marila
3.10. 12:20 Brno Alligators - Prague Lions 37 : 51 Marila
3.10. 13:40 Příbram Bobcats 2 - Brno Alligators 6 : 51 Marila
3.10. 13:40 Prague Lions - Trutnov Rangers 30 : 6 Marila

Výsledky - Základní část, 6. kolo

Tabulka Flagová liga U15 2020
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Prague Lions Prague Lions 13 0 2 549:346 .867
Příbram Bobcats 1 Příbram Bobcats 1 12 0 2 625:375 .857
Prague Black Panthers Prague Black Panthers 11 0 3 519:273 .786
Vysočina Gladiators Vysočina Gladiators 9 0 4 442:264 .692
Brno Alligators Brno Alligators 9 0 4 460:357 .692
Ústí nad Labem Blades 7 0 7 479:415 .500
Brno Sígrs Brno Sígrs 5 0 10 347:427 .333
Pilsen Patriots Pilsen Patriots 4 0 8 283:357 .333
Ostrava Steelers Ostrava Steelers 3 0 9 247:427 .250
Příbram Bobcats 2 Příbram Bobcats 2 2 0 12 109:431 .143
Trutnov Rangers Trutnov Rangers 1 0 15 163:551 .063
Bratislava Monarchs Royal Bratislava Monarchs Royal 0 0 0 0:0 .000
Bratislava Monarchs Gold Bratislava Monarchs Gold 0 0 0 0:0 .000

Program zápasů - Zrušené zápasy

Datum Čas Soupeři Areál
19.9.2020 11:00 Ostrava Steelers - Bratislava Monarchs Gold   Trutnov
19.9.2020 12:20 Bratislava Monarchs Gold - Vysočina Gladiators   Trutnov
19.9.2020 13:40 Trutnov Rangers - Bratislava Monarchs Gold   Trutnov
19.9.2020 11:00 Pilsen Patriots - Bratislava Monarchs Royal   Kačerov
19.9.2020 12:20 Prague Black Panthers - Bratislava Monarchs Royal   Kačerov
19.9.2020 13:40 Bratislava Monarchs Royal - Prague Lions   Kačerov
3.10.2020 11:00 Ostrava Steelers - Bratislava Monarchs Royal   Marila
3.10.2020 12:20 Bratislava Monarchs Royal - Pilsen Patriots   Marila
3.10.2020 13:40 Příbram Bobcats 1 - Bratislava Monarchs Royal   Marila
10.10.2020 11:00 Bratislava Monarchs Gold - Příbram Bobcats 2   Kalvárie
10.10.2020 12:20 Vysočina Gladiators - Bratislava Monarchs Gold   Kalvárie
10.10.2020 11:00 Příbram Bobcats 2 - Bratislava Monarchs Royal   Kalvárie
10.10.2020 12:20 Vysočina Gladiators - Bratislava Monarchs Royal   Kalvárie
10.10.2020 13:40 Bratislava Monarchs Royal - Bratislava Monarchs Gold   Kalvárie
18.10.2020 14:00 Prague Lions - Bratislava Monarchs Gold   Olšinky
18.10.2020 15:20 Bratislava Monarchs Gold - Příbram Bobcats 1   Olšinky
18.10.2020 16:40 Ústí nad Labem Blades - Bratislava Monarchs Gold   Olšinky
18.10.2020 14:00 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats 1   Olšinky
18.10.2020 15:20 Ústí nad Labem Blades - Prague Lions   Olšinky
18.10.2020 16:40 Příbram Bobcats 1 - Prague Lions   Olšinky
18.10.2020 11:00 Ostrava Steelers - Příbram Bobcats 2   Poruba
18.10.2020 11:00 Pilsen Patriots - Brno Alligators   Poruba
18.10.2020 11:00 Vysočina Gladiators - Prague Black Panthers   Poruba
18.10.2020 12:20 Ostrava Steelers - Prague Black Panthers   Poruba
18.10.2020 12:20 Příbram Bobcats 2 - Pilsen Patriots   Poruba
18.10.2020 12:20 Vysočina Gladiators - Brno Alligators   Poruba
18.10.2020 13:40 Ostrava Steelers - Brno Alligators   Poruba
18.10.2020 13:40 Pilsen Patriots - Vysočina Gladiators   Poruba
18.10.2020 13:40 Příbram Bobcats 2 - Prague Black Panthers   Poruba

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-