Flagisti U15 měli premiéru před domácím publikem, flagový tým U18 bojoval o play-off

Novinky > Archiv novinek > 2023 > Flagisti U15 měli premiéru před domácím publikem, flagový tým U18 bojoval o play-off
11.05.2023

3839.jpg

Víkend kromě domácího zápasu A-týmu na městském stadionu přinesl i první domácí turnaj Flagové ligy U15, který se konal od dopoledních hodin na našem stánku v Olšinkách a podle trenéra Petra Herynka proběhl skvěle: V prvním zápase proti příbramským Bobcats jsme dělali základní chyby, které nám bohužel přinesli prohru. V dalších dvou zápasech proti pražským celkům Lions a Mustangs jsme tyto chyby eliminovali a díky skvělému výkonu na obou stranách míče projeli zbytek turnaje bez zaváhání.

Blades vs Příbram Bobcats 1 25 : 51

Blades vs Prague Lions 1 33 : 7

Blades vs Prague Mustangs 32 : 7
3838.jpg MVP Blades i bodovým leaderem celého turnaje se stal Štěpán Sochor, když ve všech třech utkáních zaznamenal čtyři touchdowny a tři interceptiony, z nichž jeden donesl až do endzony pro tzv. pick-six.

Tento týden mají volno a další turnaj čeká ústecké flagisty U15 příští neděli 21. května v brněnských Řečkovicích, kam vyrazí společně se svými spoluhráči z flagové ligy U18.

3840.jpg Ti to o víkendu měli výrazně těžší. Do Příbrami v sobotu vyrazili pouze v sedmi lidech a s vidinou toho, že pokud nic nevyhrají, ztratí šanci na play-off. V prvním zapase proti Vysočině Gladiators se nám povedla úchvatná výhra. Příbram Bobcats pro nás byl těžký soupeř a s Alligators jsme prohráli pouze o jedno skórování, což oproti minulému společnému duelu byl velký pokrok, hodnotí hlavní trenérka obou flagových mužstev Jana Burešová.

Blades vs Vysočina Gladiators 45 : 6

Blades vs Příbram Bobcats 7 : 33

Blades vs Brno Alligators 32 : 24

3841.jpg MVP se stal Tobiáš Volný se šesti touchdowny.

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-