Flagisté U15 zahájili podzimní část ligy třemi výhrami

Novinky > Archiv novinek > 2023 > Flagisté U15 zahájili podzimní část ligy třemi výhrami
11.09.2023

O uplynulém víkendu začala podzimní část Flagové ligy U15. Náš oddíl flagistů zahájil podzimní dávku šesti turnajů v neděli na hřišti Prague Black Panthers. Vstup do soutěže si po letní přestávce nemohli představovat lépe, když si na konto připsali tři výhry ze tří zápasů. Nadšení z výsledku neskrývala ani hlavní trenérka Jana Burešová: Po jarní části jsme drželi tabulkové postavení pro boje o play-off, celé léto tým makal na neustálém zlepšování. Nyní vidíme, že se dřina vyplatila, vezeme si tři krásná vítězství a posun v tabulce na druhé místo, zhodnotila výkon svých svěřenců.

Blades MVP turnaje byl zvolen Vojtěch Svoboda, který si přenesl reprezentační formu po stříbrném ME v Grossetu i do klubového dresu. V neděli zářil na obou stranách míče, kdy si připsal 10 touchdownů, 2 potvrzení za 1 bod, 3 pick six a 2 interceptiony navrch. Do turnaje jsme po letní pauze vstoupili s tím, že nás čekají nelehké zápasy hlavně s příbramskými Bobcats 2 a pražskými Black Panthers. Jsem rád, že jsme i přes malé chyby zvládli všechny tři zápasy vítězně a posunuli jsme se tabulkou vzhůru. hodnotí Vojtěch svůj výkon. 

Blades jsou tedy nyní na druhém místě skupiny Západ a postup do play-off by měl být pro letošek jasným cílem. Příští týden v neděli 17. 9. zavítají na hřiště v Plzni, kde změří síly s Trutnovem Rangers a nejbližšími rivali v boji o play-off - Plzní Patriots a Prague Lions. Na domácím hřišti v Olšinkách se na Blades můžete těšit 15. 10. 2023.

Výsledky zápasů:

Blades vs Prague Black Panthers - 54:6

Blades vs Trutnov Rangers - 54:6

Blades vs Příbram Bobcats 2 - 51:13

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-