Bláha: ”Obvykle před zápasem nervózní nebývám, ale finále je finále.”

Novinky > Archiv novinek > 2015 > Bláha: ”Obvykle před zápasem nervózní nebývám, ale finále je finále.”

Útoku Blades se letos daří jako nikdy předtím. Velkou zásluhu na tom má kapitán Jan Bláha z pozice quarterbacka. Jak to vidí juniorský mistr ČR ?

324

Ahoj Honzo, jak se ti jako kapitánovi našeho útoku líbí dosavadní průběh sezóny? Ahoj, s dosavadním průběhem nemůžu být nespokojený, nicméně vždycky je velký prostor pro zlepšení a u nás to platí zcela jistě také. I přes bilanci 6 výher a žádné porážky nasekáme v každém zápase spoustu zbytečných chyb. I přestože máme kvalitní přípravu, myslím, že právě koncentrace na hřišti, docházka na trénincích a individuální příprava jsou věci, na kterých musíme máknout. Stejně jako Pitty, i ty jsi nakoukl do reprezentačního kádru ČR. Navíc jsi vloni vyhrál juniorskou ligu v dresu PBP. Jaká to byla zkušenost? Chceš se o to letos porvat znovu? Juniorská liga v PBP je nezapomenutelná zkušenost. Program a příprava na sezonu v PBP je vedena výbornými trenéry, jejich tréninky jsou skvěle organizované a disciplinované. Myslím si, že v Ústí máme kvalitní tréninky, ne-li nejlepší v naší divizi, možná i lepší než některé týmy v 2. Divizi, nicméně ve srovnání s PBP ještě pokulháváme. Trenéry máme dobré, budu tedy doufat, že trenérský kádr se časem rozšíří a budeme zas o krok dál. Všem ústeckým juniorům, kteří mají šanci letos hrát za PBP juniorku bych doporučil využít téhle možnosti, určitě si přivezete plný pytel zážitků jako já! I letos bych se chtěl zúčastnit programu národního týmu a doufám, že se budu „chytat“ o něco lépe než loni, kdy jsem zkušenostmi trochu zaostával oproti ostatním. V září začínají přípravy NT, tak se budu těšit.

10703838_932558786759139_2135508966828054631_o

Jak se těšíš na finále? Doufám, že finále bude totální nářez a bomba, těším se moc. Obvykle před zápasem nervózní nebývám, ale finále je finále. Proběhla nějaká speciální příprava na Sígrs? Hodně cvičím, hodně jím a ze zásady nechodím pěšky, spaluje to nohy! :D Můžeš vzkázat něco fanouškům? Rozhodně ano, benchuj, dřepuj, tahej a můžeš chodit nahej!! Dělám si legraci, lidi, přijďte rozpoutat pořádnej hukot, ať to stojí za to!!! Potřebujeme Vaší podporu, je to vážně prima, když nám fandí několik stovek diváků. Bude to akce jako hrom. Děkujeme! Díky za rozhovor. Také děkuji, přeji všem hezký den.

 
                                                                                                                         Marek Moudrý
-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-