Blades spustili exkluzivní klub fanoušků, donátorů a milovníků amerického fotbalu

Novinky > Archiv novinek > 2020 > Blades spustili exkluzivní klub fanoušků, donátorů a milovníků amerického fotbalu
2228.png 03.07.2020Martin Klimeš

Ústí nad Labem Blades spustili před začátkem nové sezony, která by měla po nucené koronavirové pauze odstartovat v polovině srpna, exkluzivní klub fanoušků, donátorů klubu a milovníků amerického fotbalu.

"Booster Club, jak se náš nový projekt jmenuje, by měl ještě víc utužit vztahy mezi hráči a fanoušky, ale také pomoci lidem z různých odvětví byznysu znovu nastartovat ekonomiku a získat nové kontakty. Jedná se o možnost propojení, které považujeme za důležité v této nelehké době, jež v poslední době nepřála sportu ani podnikání. Věříme, že Booster Club může být výhodný pro všechny, kteří se do něj rozhodnou zapojit," vysvětluje smysl nového exkluzivního klubu předseda Ústí nad Labem Blades Matěj Sahula.

Všichni členové Booster Clubu získají řadu výhod a skvělých dárků. Každý, kdo se rozhodne do klubu zapojit, získá balíček aktuální kolekce oblečení, volné vstupenky na domácí zápasy, výhodné vstupy do VIP zóny při zápasech na Městském stadionu, volný vstup na BladesBall - vyhlašovací galavečer na konci sezóny, stejně jako možnost účastnit se některé z teambuildingových aktivit týmů a být tak přímo uvnitř dění. Členové Booster Clubu budou moci také čerpat slevy a akční nabídky od partnerů klubu, budou uváděni jako donátoři a podporovatelé Ústí nad Labem Blades a budou dostávat nejčerstvější zprávy o dění v klubu. V neposlední řadě všichni získají také skvělý pocit z podpory sportovního klubu, který se snaží mít nejen dobré výsledky na hřišti, ale dělá i něco pro naši společnost.

Pro zájemce o členství v Booster Clubu jsou na výběr dva balíčky Silver a Gold. Podrobné informace o každém z balíčků zájemci najdou v přiloženém letáku. Ceny jsou nastavené tak, aby se podporovatelem klubu mohli stát i ti, kterým nevyhovuje klasický sponzorship. Pro přihlášení do Booster Clubu stačí vyplnit online formulář (https://forms.gle/tCfREFq9mpquCLta7) nebo napsat e-mail na pr@bladesusti.cz.

Další informace k Booster Clubu najdete zde: https://www.bladesusti.cz/boosterclub-s737CZ

2564.jpg 2565.jpg

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-