Blades se opět zapojili do projektu Góly pro děti. Vybralo se téměř 68 tisíc korun

Novinky > Archiv novinek > 2023 > Blades se opět zapojili do projektu Góly pro děti. Vybralo se téměř 68 tisíc korun

 I v letošním roce se Ústí nad Labem Blades zapojili do charitativního projektu Góly pro děti. Do dobročinné aukce klub věnoval podepsaný míč, který se vydražil za dva tisíce korun. Celkový výtěžek aukce činí 67 750 Kč.

"Dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkoval za podporu našeho charitativního projektu Góly pro děti. V jeho letošní první části, charitativní aukci dresů a dalších předmětů, se nám i díky Vaší pomoci podařilo pro Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením vybrat neuvěřitelných a krásných 67 750 korun," těší autora projektu Pavla Přibyla.

"Na regionu, ve kterém žijeme a trénujeme, nám velmi záleží, stejně jako na lidech, kteří zde žijí. Do podobných projektů se proto zapojujeme s radostí, aukce Góly pro děti se účastníme opakovaně," vysvětlil předseda Ústí nad Labem Blades Jakub Valjent.

Jubilejní 10. ročník projektu Góly pro děti však pokračuje. "V sobotu 17. prosince se uskuteční tradiční futsalový turnaj Lokomotif Cup, na kterém budeme vybírat další prostředky (ze startovného týmů, občerstvení, tomboly a prodeje památečních triček). Ve stejný den pak letošní ročník projektu uzavřeme premiérovou Taneční zábavou v Ústí nad Labem, kde oslavíme kulaté narozeniny a zároveň předáme šek Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením," dodává Přibyl.

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-