Blades rozjeli kampaň na HitHitu. Za pomoc se zajištěním tréninkového prostředí slibují zajímavé odměny

Novinky > Archiv novinek > 2021 > Blades rozjeli kampaň na HitHitu. Za pomoc se zajištěním tréninkového prostředí slibují zajímavé odměny

Ústí nad Labem Blades tvoří nejstarší a největší klub amerického fotbalu v Ústeckém kraji. V Ústí nad Labem fungují už od roku 2011. Nyní se vedení klubu obrací na veřejnost s prosbou o podporu. Za pomoc při zajištění tréninkového prostředí slibují Blades zajímavé odměny.

Nyní klub rozjel na síti HitHit kampaň Hřiště pro Blades na sezónu 2021. "Cílem kampaně je zajistit kvalitní tréninkové a herní zázemí pro všechny týmy našeho klubu. Vzhledem k nutným opatřením v souvislosti s pandemií onemocnění COVID-19 je pro nás aktuální situace finančně náročná. Naši partneři omezují výdaje a my tak musíme hledat další vhodné způsoby, jak klub financovat," vysvětluje předseda Ústí nad Labem Blades Matěj Sahula.

Blades se od roku 2011 podařilo probojovat až do nejvyšší soutěže pořádané Českou asociací amerického fotbalu, Paddock ligy. Klub už 10 let buduje kulturu amerického fotbalu v Ústí nad Labem a Ústeckém kraji. Sdružuje dětský, mládežnický, ženský a dospělý oddíl amerického fotbalu, vychovává reprezentanty národního týmu.

Klub žije a funguje díky hráčským příspěvkům, podpoře města, kraje, státu, sponzorů a České asociace amerického fotbalu. "Máme skvělou základnu fanoušku a podporovatelů, kterých si ohromně vážíme. Za deset let existence jsme se značně rozrostli a naše náklady na sportoviště, která si pronajímáme, vzrostly stejně tak. Tímto projektem žádáme o podporu financování sportovišť, která jsou pro náš provoz nezbytná. Rok 2020 byl vzhledem k pandemii pro Blades finančně náročný a navíc byla sezóna kvůli koronaviru předčasně ukončena bez oficiálních výsledků. Věříme, že se letos sezónu podaří rozjet. Kdyby ale ne, prostředky budou použity na tu následující. Naším cílem je patřit mezi nejúspěšnější kluby amerického fotbalu v České republice. Pomůžete nám?" ptá se Matěj Sahula.

Přispěvatelé mohou v kampani získat samolepky, trika, podepsaný míč, fanouškovské balíčky či členství v Booster clubu. Podrobnosti zájemci najdou zde: Hithit - Hřiště pro Blades na sezónu 2021

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-