Blades podlehli Knights. Poslední zápas sehraje ústecký tým na domácím Městském stadionu

Novinky > Archiv novinek > 2022 > Blades podlehli Knights. Poslední zápas sehraje ústecký tým na domácím Městském stadionu

Bez starting quarterbacka a řady opor vyrazili Ústí nad Labem Blades na zápas osmého kola Snapbacks ligy, nejvyšší české soutěže v americkém fotbale, na hřiště Nitra Knights.

Distribuce míčů se v mezinárodním zápase chopil runningback Jakub Imr, avšak ani on nešťastné utkání z důvodu zranění nedohrál.

Zatímco Nitra skórovala v každé čtvrtině sedm bodů, v té druhé dokonce dvakrát, Blades žádné body neproměnili a v letošní sezóně si tak připsali již sedmou prohru.

"Byl to náročný zápas. Jsem hrdý na naše hráče, že i v malém počtu cestovali velkou vzdálenost a tvrdě bojovali až do konce. Měli jsme v zápase pár zranění, ale doufáme, že to nebude nic vážného. Teď se musíme připravit na poslední zápas proti Vysočině Gladiators," zhodnotil utkání hlavní trenér Blades Austin Stubbs.

Poslední domácí zápas čeká Blades v neděli 19. června od 15:00 hodin na ústeckém Městském stadionu.

Vstupenky je možné v předprodeji za 70 Kč zakoupit v Turbin Nord v Jateční 32 každý všední den od 7:00 do 15:30 hodin nebo v Domečku u Rondelu denně podle otevírací doby! Vstupenky na místě budou za 100 Kč. Děti do 12 let mají vstup zdarma.

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-