Blades ocenili nejlepší hráče uplynulé sezony

Novinky > Archiv novinek > 2021 > Blades ocenili nejlepší hráče uplynulé sezony

Klub amerických fotbalistů Ústí nad Labem Blades v neděli uzavřel uplynulou sezonu. V rámci Season Ending Party tým ocenil nejlepší hráče sezony 2020. Z důvodu trvající pandemie koronaviru se akce konala online.

"V loňském roce jsme ocenění předávali na Blades Ballu, který jsme pro hráče a veřejnost uspořádali. V podobných akcích bychom rádi pokračovali, ale současná situace nám to bohužel neumožňuje. Přesto jsme chtěli sezonu uzavřít a hráče ocenit, zvolili jsme proto tuto formu a akci uspořádali alespoň virtuálně," uvedl předseda Ústí nad Labem Blades Matěj Sahula.

Nejužitečnějším seniorem loňské sezony se stal import Nolan Corpening, nejlepším hráčem útoku a nejlepším hráčem special týmů Jakub Imr, nejlepším hráčem obrany Jakub Janda. Hráčem s nejlepším zlepšením je Aleš Drhlík.

Za juniory si titul nejužitečnějšího hráče odnesl Štěpán Bendel. Nejlepším hráčem obrany se stal Šimon Tintěra a nejlepším hráčem útoku Václav Šedivý. Nejlepším nováčkem sezony 2020 se stal David Řezáč.

Titul nejužitečnější hráčky ženského týmu získala Aneta Bielawská. Nováčkem roku se stala Tereza Pilnajová. Nejlepší hráčkou obrany je Kristýna Jelínková, nejlepší hráčkou útoku Karolina Dlouhá. Titul nejvíce nedoceněné hráčky získala Markéta Hájková.

Nejužitečnějším hráčem flagového týmu U15 se stal David Nový, nejlepším hráčem obrany Adam Hruška, nejlepším hráčem útoku Daniel Hoffmann, nejlepším nováčkem Tobiáš Beran. Nejvíce nedoceněným hráčem obrany je Tobiáš Volný, za útok toto ocenění získal Matěj Smetana.

"Rádi bychom poděkovali nejen oceněným hráčům, ale všem, kteří se podílejí na chodu klubu. Hráčům, trenérům i dalším nepostradatelným členům našich týmů, stejně jako partnerům a příznivcům Ústí nad Labem Blades. Sezona 2020 je minulostí a my už netrpělivě vyhlížíme sezonu novou, která bude pro náš klub jubilejní, desátá," dodal manažer klubu Jakub Valjent.

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-