Blades ladili souhru na předsezonním kempu. První zápas tým čeká na Apríla ve Znojmě

Novinky > Archiv novinek > 2023 > Blades ladili souhru na předsezonním kempu. První zápas tým čeká na Apríla ve Znojmě

Přípravný kemp před začátkem nové sezony Snapbacks ligy má za sebou A-tým amerických fotbalistů Ústí nad Labem Blades. Během prodlouženého víkendu hráči absolvovali šest tréninkových jednotek, nezbytné analýzy u videa či přátelskou scrimmage s klubem Bělá Raiders.

"Kemp byl velmi povedený. Podařilo se nám zhustit téměř měsíc tréninků do necelých čtyř dní, ve kterých jsme zapracovali především na souhře. Teď už budeme ladit detaily na první zápas, který nás čeká v sobotu 1. dubna na hřišti Znojma Knights," připomíná předseda Ústí nad Labem Blades Jakub Valjent, který se přípravného kempu s hráči amerického fotbalu zúčastnil již pojedenácté.

Mezi zkušené hráče patří i Miloš Novák, který se do Blades vrátil z Drážďan, s nimiž ve své první sezoně v Německu GFL vyhrál. "Mám radost z nových tváří, a jaká skvělá parta se kolem ústeckého týmu tvoří. Těším se na další sezonu s Blades a první zápas za dva týdny," shrnuje Miloš Novák.

Pro Kryštofa Horkého se naopak jednalo o první přípravný kemp s hráči amerického fotbalu. "Moc mě to bavilo a baví. S kempem jsem spokojen, stejně jako s přístupem celého týmu. Sezona je před námi a já nám všem moc přeji, aby se vydařila co nejlépe," dodává nováček v řadách ústeckého týmu. 

3738.jpg 3739.jpg 3740.jpg 3741.jpg
-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-