Blades hledají nové členy. Na nábor zvou děti, juniory a ženy

Novinky > Archiv novinek > 2020 > Blades hledají nové členy. Na nábor zvou děti, juniory a ženy
21.01.2020

Nábor do prvoligového klubu amerického fotbalu pořádají Ústí nad Labem Blades. Hlásit se mohou děti od 6 do 15 let, junioři od 15 do 19 let a ženy od 16 let.

Nábory se uskuteční 12., 14., 26. a 28. února od 16:00 hodin v tělocvičně ZŠ Karla IV na Střekově. Zájemcům o účast v tréninku stačí sportovní oblečení a obuv. Pro více informaci a potvrzení účasti ZDE

Blades Ústí nad Labem, zapsaný spolek, je organizace sdružující týmy věnující se americkému fotbalu a flag fotbalu, tedy bezkontaktní variantě tohoto krásného sportu. Od roku 2011, kdy klub zahájil svou sportovní činnost, se seniorský tým Blades z nejnižší soutěže vypracoval až do té nejvyšší, hrané pod záštitou České asociace amerického fotbalu. Klub Blades dále úspěšně sdružuje juniorský tým amerického fotbalu, tým flag fotbalu U15 a U19 a také ženský tým. Americký fotbal je výjimečný svou rozmanitostí, o čemž se mohou všichni přesvědčit právě na chystaných náborech.

Pro svou činnost Blades využívají řadu sportovišť převážně v Ústí nad Labem, od jara do podzimu jsou týmy většinou na hřišti TJ Svádov-Olšinky, kde hráči trénují a kde se koná většina domácích utkání. Působení Blades má celorepublikový i mezinárodní dosah, vzhledem k aktivitám, které klub vyvíjí.

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-