Blades doma přivítají zatím neporažené Gladiátory

Novinky > Archiv novinek > 2020 > Blades doma přivítají zatím neporažené Gladiátory
2228.png 25.09.2020Martin Klimeš

V šestém kole Paddock ligy, nejvyšší české soutěže v americkém fotbale, přivítají Ústí nad Labem Blades na svém domácím hřišti Svádov-Olšinky tým Vysočina Gladiators. Zápas se uskuteční v neděli 27. září od 15:00 hodin.

Blades se s hráči Vysočiny střetli už v prvním kole letošní soutěže, kdy Gladiátorům na jejich hřišti podlehli 37:0. Od té doby ústecký tým porážku nepoznal. Gladiátoři jsou letos zatím stoprocentní a v tabulce jim tak patří první místo v západní skupině. Ústeckým Blades patří druhá příčka a po vítězství v Plzni, kde v minulém týdnu porazili Patriots 49:6, si zajistili postup do semifinále. Tam kromě dvou zmiňovaných týmů postoupí také dva celky z východní skupiny, kterými s největší pravděpodobností budou Ostrava Steelers a Brno Sígrs.

"Postup do play off je pro Blades historickou událostí, ale máme před sebou ještě tři zápasy základní části a já doufám, že nás v nich fanoušci opět přijdou podpořit v hojném počtu," věří předseda Ústí nad Labem Blades Matěj Sahula. Po nedělním utkání s Vysočina Gladiators, čeká Blades v neděli 4. října zápas na hřišti Brno Alligators. Posledním domácím zápasem bude v neděli 11. října střetnutí s  Prague Mustangs.

Nadcházející zápas se z důvodu trvající pandemie uskuteční bez doprovodného programu, o sportovní zážitek ale fanoušci nepřijdou. "Užíváme si teď každý zápas, protože víme, že může být poslední. Aktuálně můžeme na stadion vpustit 850 diváků, tak věříme, že se fanoušci současné situace nezaleknou a přijdou si s námi užít odpoledne plné amerického fotbalu," dodává manažer Ústí nad Labem Blades Jakub Valjent.

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-