Blades čeká první letošní zápas na Městském stadionu. V neděli 29. května proti Přerov Mammoths

Novinky > Archiv novinek > 2022 > Blades čeká první letošní zápas na Městském stadionu. V neděli 29. května proti Přerov Mammoths

V 6. kole Snapbacks ligy, nejvyšší české soutěže v americkém fotbale, se Blades střetnou s týmem Přerov Mamoths. Přijďte Blades na Městský stadion v Ústí nad Labem podpořit v boji o první letošní výhru!

Pro Blades se letos jedná o první ze dvou zápasů, které se na ústeckém Městském stadionu uskuteční. Zatímco ten druhý, plánovaný na 19. června, bude zápasem televizním, vysílaným v přímém přenosu na Premier Sport 2, ten květnový bude výjimečný svým termínem blízkým Mezinárodnímu dni dětí. Právě pro ně proto ústecký tým amerických fotbalistů připravil řadu soutěží a bohatý doprovodný program. Chybět nebude ani moderátor, DJ, občerstvení či stánek s Blades předměty.

Zápas proti Přerov Mammoths se na Městském stadionu v Ústí nad Labem vypukne v neděli 29. května od 15:00 hodin.

Vstupenky je možné už nyní zakoupit v Turbin Nord (Jateční 32 - areál Kused, Ústí nad Labem), ve všední dny od 7:00 do 15:30 hodin nebo v Domečku u Rondelu (Na Valech 815/1a, Ústí nad Labem), a to denně od 9:00 do 12:00 a od 14:00 do 18:00 hodin.

Ve hře je i 10 výherních vstupenek, díky kterým můžete hned získat kšiltovku Blades od Snapbacks.cz!

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-