Asociace zrušila všechny vypsané soutěže

Novinky > Archiv novinek > 2020 > Asociace zrušila všechny vypsané soutěže
2228.png 17.03.2020Martin Klimeš

Česká asociace amerického fotbalu (ČAAF) s ohledem na stávající pandemii koronaviru rozhodla o zrušení všech aktuálně vypsaných soutěží. Rozhodnutí se týká všech lig soutěže mužů, flagové ligy U15, flagové ligy U19 a flagové ligy žen. Ve společném prohlášení o tom informovalo Předsednictvo a Rada ČAAF.

Asociace zároveň vyzvala všechny kluby, aby do odvolání přerušily tréninky všech svých týmů, a postupovaly v souladu s vládní strategií omezování zbytných mezilidských kontaktů.

"Jakmile to situace dovolí, budou všechny soutěže vypsány znovu, s novou možností přihlašovat se. Nyní nelze jakkoliv předjímat, v jaké podobě budou soutěže vypsány. Vše bude poplatné období, ve kterém bude znovuzahájení možné. V soutěži mužů nelze vyloučit zkrácení, zhuštění nebo posunutí sezóny. Odehrání jednotlivých lig ve stávajícím rozsahu a současně ukončení v tradičním červenci je však vyloučené," stojí v prohlášení.

 "Ústí nad Labem Blades současná situace velmi mrzí, zdraví je ale samozřejmě přednější. Nyní nám nezbývá než čekat na vypsání nových soutěží. Žádáme všechny příznivce a fanoušky o trpělivost, stejně jako musíme být trpěliví my, kteří jsme se doposud poctivě připravovali na nadcházející sezonu. V tento čas všem přejeme hlavně hodně zdraví a pevné nervy," uvedl manažer Ústí nad Labem Blades Jakub Valjent.

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-