Zápasy

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
6.4. 14:00 Pilsen Patriots - Brno Alligators 38 : 21 Bolevec
7.4. 15:00 Ústí nad Labem Blades - Pardubice Stallions 9 : 20 Olšinky
28.4. 14:00 Prague Lions - Brno Sígrs 55 : 21 Hostivař
2.6. 15:00 Aquaponik Ostrava Steelers - Vysočina Gladiators 49 : 0 Poruba

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
13.4. 14:00 Pilsen Patriots - Prague Lions 21 : 48 Bolevec
13.4. 14:00 Brno Alligators - Pardubice Stallions 12 : 39 Ragby Bystrc
14.4. 14:00 Brno Sígrs - Vysočina Gladiators 49 : 50 Ragby Bystrc
14.4. 15:00 Aquaponik Ostrava Steelers - Ústí nad Labem Blades 20 : 6 Poruba

Výsledky - Základní část, 3. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
20.4. 14:00 Brno Alligators - Prague Lions 28 : 42 Ragby Bystrc
21.4. 14:00 Brno Sígrs - Pardubice Stallions 48 : 47 Ragby Bystrc
21.4. 15:00 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots 33 : 30 Olšinky
21.4. 16:00 Vysočina Gladiators - Aquaponik Ostrava Steelers 53 : 48 Na Stoupách

Výsledky - Základní část, 4. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
31.3. 14:00 Prague Lions - Aquaponik Ostrava Steelers 7 : 0 Žižkov
28.4. 15:00 Pardubice Stallions - Ústí nad Labem Blades 38 : 14 Letní stadion
3.5. 17:00 Brno Alligators - Brno Sígrs 22 : 35 Ragby Bystrc
5.5. 16:00 Vysočina Gladiators - Pilsen Patriots 45 : 37 FC Vysočina

Výsledky - Základní část, 5. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
27.4. 12:05 Vysočina Gladiators - Brno Alligators 43 : 7 FC Vysočina
5.5. 15:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Lions 0 : 31 Olšinky
11.5. 14:00 Pilsen Patriots - Pardubice Stallions 23 : 22 Bolevec
12.5. 15:00 Aquaponik Ostrava Steelers - Brno Sígrs 16 : 0 Poruba

Výsledky - Základní část, 6. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
18.5. 15:00 Brno Sígrs - Ústí nad Labem Blades 41 : 0 Ragby Bystrc
18.5. 16:00 Vysočina Gladiators - Prague Lions 13 : 48 FC Vysočina
19.5. 14:00 Brno Alligators - Aquaponik Ostrava Steelers 0 : 49 Ragby Bystrc
19.5. 15:00 Pardubice Stallions - Pilsen Patriots 44 : 18 Letní stadion

Výsledky - Základní část, 7. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
26.5. 15:00 Pardubice Stallions - Aquaponik Ostrava Steelers 19 : 42 Letní stadion
26.5. 15:00 Ústí nad Labem Blades - Brno Alligators 30 : 0 FK Ústí
26.5. 16:00 Vysočina Gladiators - Brno Sígrs 27 : 28 FC Vysočina
1.6. 14:00 Prague Lions - Pilsen Patriots 58 : 8 Hostivař

Výsledky - Základní část, 8. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
8.6. 14:00 Pilsen Patriots - Brno Sígrs 26 : 11 Bolevec
8.6. 14:00 Prague Lions - Pardubice Stallions 35 : 34 Hostivař
9.6. 15:00 Aquaponik Ostrava Steelers - Brno Alligators 56 : 14 Poruba
9.6. 15:00 Ústí nad Labem Blades - Vysočina Gladiators 9 : 22 Olšinky

Výsledky - Základní část, 9. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
15.6. 15:00 Brno Sígrs - Aquaponik Ostrava Steelers 20 : 49 Ragby Bystrc
15.6. 14:00 Pilsen Patriots - Ústí nad Labem Blades 40 : 28 Bolevec
16.6. 16:00 Brno Alligators - Vysočina Gladiators 25 : 28 Ragby Bystrc
16.6. 15:00 Pardubice Stallions - Prague Lions 56 : 52 Letní stadion
Tabulka Paddock liga 2019 - Západ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Prague Lions Prague Lions 8 0 1 361:181 .889
Pardubice Stallions Pardubice Stallions 5 0 4 319:253 .556
Pilsen Patriots Pilsen Patriots 4 0 5 241:295 .444
Ústí nad Labem Blades 2 0 7 129:236 .222
Tabulka Paddock liga 2019 - Východ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Aquaponik Ostrava Steelers Aquaponik Ostrava Steelers 7 0 2 294:119 .778
Vysočina Gladiators Vysočina Gladiators 6 0 3 280:286 .667
Brno Sígrs Brno Sígrs 4 0 5 247:292 .444
Brno Alligators Brno Alligators 0 0 9 129:338 .000

Program zápasů - Základní část, 10. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
22.6.2019 17:00 Brno Sígrs - Brno Alligators   Ragby Bystrc
22.6.2019 14:00 Prague Lions - Ústí nad Labem Blades   Hostivař
23.6.2019 13:00 Aquaponik Ostrava Steelers - Pilsen Patriots   Poruba
23.6.2019 15:00 Pardubice Stallions - Vysočina Gladiators   Letní stadion

Program zápasů - Semifinále

Datum Čas Soupeři Areál
5.7.2019 Prague Lions - Vysočina Gladiators   Hostivař
6.7.2019 15:00 Aquaponik Ostrava Steelers - Pardubice Stallions   Mariánské Hory

Program zápasů - Czech Bowl XXVI

Datum Čas Soupeři Areál
20.7.2019 18:30 Vítěz semifinále - Vítěz semifinále   Vítkovice

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-