Zápasy

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
6.4. 14:00 Pilsen Patriots - Brno Alligators 38 : 21 Bolevec
7.4. 15:00 Ústí nad Labem Blades - Pardubice Stallions 9 : 20 Olšinky

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
13.4. 14:00 Pilsen Patriots - Prague Lions 21 : 48 Bolevec
13.4. 14:00 Brno Alligators - Pardubice Stallions 12 : 39 Ragby Bystrc
14.4. 14:00 Brno Sígrs - Vysočina Gladiators 49 : 50 Ragby Bystrc
14.4. 15:00 Aquaponik Ostrava Steelers - Ústí nad Labem Blades 20 : 6 Poruba

Výsledky - Základní část, 4. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
31.3. 14:00 Prague Lions - Aquaponik Ostrava Steelers 7 : 0 Žižkov
Tabulka Paddock liga 2019 - Západ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Pardubice Stallions Pardubice Stallions 2 0 0 59:21 1.000
Prague Lions Prague Lions 2 0 0 55:21 1.000
Pilsen Patriots Pilsen Patriots 1 0 1 59:69 .500
Ústí nad Labem Blades 0 0 2 15:40 .000
Tabulka Paddock liga 2019 - Východ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Vysočina Gladiators Vysočina Gladiators 1 0 0 50:49 1.000
Aquaponik Ostrava Steelers Aquaponik Ostrava Steelers 1 0 1 20:13 .500
Brno Sígrs Brno Sígrs 0 0 1 49:50 .000
Brno Alligators Brno Alligators 0 0 2 33:77 .000

Program zápasů - Základní část, 1. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
28.4.2019 14:00 Prague Lions - Brno Sígrs   Hostivař
2.6.2019 15:00 Aquaponik Ostrava Steelers - Vysočina Gladiators   Poruba

Program zápasů - Základní část, 3. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
20.4.2019 14:00 Brno Alligators - Prague Lions   Ragby Bystrc
21.4.2019 14:00 Brno Sígrs - Pardubice Stallions   Ragby Bystrc
21.4.2019 15:00 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots   Olšinky
21.4.2019 16:00 Vysočina Gladiators - Aquaponik Ostrava Steelers   Na Stoupách

Program zápasů - Základní část, 4. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
28.4.2019 15:00 Pardubice Stallions - Ústí nad Labem Blades   Letní stadion
3.5.2019 17:00 Brno Alligators - Brno Sígrs   Ragby Bystrc
5.5.2019 16:00 Vysočina Gladiators - Pilsen Patriots   FC Vysočina

Program zápasů - Základní část, 5. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
27.4.2019 Vysočina Gladiators - Brno Alligators   FC Vysočina
5.5.2019 15:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Lions   Olšinky
11.5.2019 14:00 Pilsen Patriots - Pardubice Stallions   Bolevec
12.5.2019 15:00 Aquaponik Ostrava Steelers - Brno Sígrs   Poruba

Program zápasů - Základní část, 6. kolo

Program zápasů - Základní část, 7. kolo

Program zápasů - Základní část, 8. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
8.6.2019 14:00 Pilsen Patriots - Brno Sígrs   Bolevec
8.6.2019 14:00 Prague Lions - Pardubice Stallions   Hostivař
9.6.2019 15:00 Aquaponik Ostrava Steelers - Brno Alligators   Poruba
9.6.2019 15:00 Ústí nad Labem Blades - Vysočina Gladiators   Olšinky

Program zápasů - Základní část, 9. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
15.6.2019 15:00 Brno Sígrs - Aquaponik Ostrava Steelers   Ragby Bystrc
15.6.2019 14:00 Pilsen Patriots - Ústí nad Labem Blades   Bolevec
16.6.2019 16:00 Brno Alligators - Vysočina Gladiators   Ragby Bystrc
16.6.2019 15:00 Pardubice Stallions - Prague Lions   Letní stadion

Program zápasů - Základní část, 10. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
22.6.2019 17:00 Brno Sígrs - Brno Alligators   Ragby Bystrc
22.6.2019 14:00 Prague Lions - Ústí nad Labem Blades   Hostivař
23.6.2019 13:00 Aquaponik Ostrava Steelers - Pilsen Patriots   Poruba
23.6.2019 15:00 Pardubice Stallions - Vysočina Gladiators   Letní stadion

Program zápasů - Semifinále

Datum Soupeři
TBA Východ #1 - Západ #2  
TBA Západ #1 - Východ #2  

Program zápasů - Czech Bowl XXVI

Datum Soupeři
TBA Vítěz semifinále - Vítěz semifinále  

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-