Juniorský tým

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
8.9. 14:00 Prague Lions - Pardubice Stallions 73 : 26 Hostivař
8.9. 15:00 Prague Mustangs - Prague Black Panthers 0 : 56 Motorlet
8.9. 14:00 Brno Alligators - Přerov Mammoths 6 : 46 Ragby Bystrc
8.9. 12:00 Brno Sígrs - Vysočina Gladiators 0 : 14 Jedovnice
8.9. 14:00 Ostrava Steelers - Bratislava Outlaws 9 : 14 Poruba

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
15.9. 14:00 Pardubice Stallions - Ústí nad Labem Blades 35 : 13 Letní stadion
15.9. 17:00 Příbram Bobcats - Prague Mustangs 40 : 8 Marila
Tabulka Junioři - Skupina Západ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Prague Lions Prague Lions 1 0 0 61:26 1.000
Prague Black Panthers Prague Black Panthers 1 0 0 35:0 1.000
Příbram Bobcats Příbram Bobcats 1 0 0 40:8 1.000
Pardubice Stallions Pardubice Stallions 1 0 1 61:74 .500
Ústí nad Labem Blades 0 0 1 13:35 .000
Prague Mustangs Prague Mustangs 0 0 2 8:75 .000
Tabulka Junioři - Skupina Východ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Přerov Mammoths Přerov Mammoths 1 0 0 41:6 1.000
Vysočina Gladiators Vysočina Gladiators 1 0 0 14:0 1.000
Bratislava Outlaws Bratislava Outlaws 1 0 0 14:9 1.000
Ostrava Steelers Ostrava Steelers 0 0 1 9:14 .000
Brno Sígrs Brno Sígrs 0 0 1 0:14 .000
Brno Alligators Brno Alligators 0 0 1 6:41 .000

Program zápasů - Základní část, 3. kolo

Program zápasů - Základní část, 4. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
28.9.2019 14:00 Přerov Mammoths - Brno Alligators   Stadion mládeže
29.9.2019 14:00 Pardubice Stallions - Prague Mustangs   Letní stadion
29.9.2019 11:00 Prague Black Panthers - Prague Lions   Čelákovice
29.9.2019 14:00 Bratislava Outlaws - Vysočina Gladiators   Slávia
29.9.2019 14:00 Ostrava Steelers - Brno Sígrs   Poruba

Program zápasů - Základní část, 5. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
5.10.2019 14:00 Příbram Bobcats - Prague Black Panthers   Marila
5.10.2019 17:00 Vysočina Gladiators - Přerov Mammoths   Na Stoupách
6.10.2019 15:00 Prague Lions - Ústí nad Labem Blades   Hostivař
6.10.2019 12:00 Brno Sígrs - Bratislava Outlaws   Jedovnice
6.10.2019 14:00 Ostrava Steelers - Brno Alligators   Poruba

Program zápasů - Základní část, 6. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
12.10.2019 15:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Lions   Olšinky
13.10.2019 15:00 Prague Mustangs - Příbram Bobcats   Motorlet

Program zápasů - Základní část, 7. kolo

Program zápasů - Základní část, 8. kolo

Program zápasů - Junior Bowl XIX

Datum Soupeři
TBA Vítěz skupiny Západ - Vítěz skupiny Východ  

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-