Flag U15

Výsledky - Základní část, jaro

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
14.4. 11:00 Prague Lions - Příbram Bobcats 46 : 21 Kačerov
14.4. 11:00 Prague Black Panthers - Ostrava Steelers 51 : 0 Kačerov
14.4. 12:20 Prague Lions - Prague Black Panthers 6 : 69 Kačerov
14.4. 12:20 Ostrava Steelers - Příbram Bobcats 20 : 19 Kačerov
14.4. 13:40 Prague Lions - Ostrava Steelers 32 : 0 Kačerov
14.4. 13:40 Příbram Bobcats - Prague Black Panthers 6 : 66 Kačerov
20.4. 11:00 Trutnov Rangers - Brno Alligators 0 : 47 Trutnov
20.4. 11:00 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots 20 : 32 Trutnov
20.4. 12:20 Trutnov Rangers - Ústí nad Labem Blades 6 : 54 Trutnov
20.4. 12:20 Pilsen Patriots - Brno Alligators 28 : 18 Trutnov
20.4. 13:40 Trutnov Rangers - Pilsen Patriots 0 : 38 Trutnov
20.4. 13:40 Brno Alligators - Ústí nad Labem Blades 12 : 34 Trutnov
21.4. 11:00 Ostrava Steelers - Prague Lions 25 : 31 Poruba
21.4. 11:00 Prague Black Panthers - Brno Sígrs 68 : 0 Poruba
21.4. 12:20 Ostrava Steelers - Prague Black Panthers 19 : 62 Poruba
21.4. 12:20 Brno Sígrs - Prague Lions 19 : 45 Poruba
21.4. 13:40 Ostrava Steelers - Brno Sígrs 50 : 12 Poruba
21.4. 13:40 Prague Lions - Prague Black Panthers 21 : 40 Poruba
27.4. 11:00 Prague Black Panthers - Ústí nad Labem Blades 32 : 8 Na Šancích
27.4. 11:00 Prague Lions - Ostrava Steelers 45 : 19 Na Šancích
27.4. 12:20 Prague Black Panthers - Prague Lions 7 : 30 Na Šancích
27.4. 12:20 Ostrava Steelers - Ústí nad Labem Blades 12 : 41 Na Šancích
27.4. 13:40 Prague Black Panthers - Ostrava Steelers 41 : 6 Na Šancích
27.4. 13:40 Ústí nad Labem Blades - Prague Lions 53 : 25 Na Šancích
4.5. 11:00 Pilsen Patriots - Brno Alligators 27 : 0 Bolevec
4.5. 11:00 Příbram Bobcats - Trutnov Rangers 46 : 20 Bolevec
4.5. 12:20 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats 27 : 7 Bolevec
4.5. 12:20 Trutnov Rangers - Brno Alligators 13 : 33 Bolevec
4.5. 13:40 Pilsen Patriots - Trutnov Rangers 20 : 6 Bolevec
4.5. 13:40 Brno Alligators - Příbram Bobcats 25 : 25 Bolevec
12.5. 11:00 Příbram Bobcats - Ústí nad Labem Blades 7 : 69 Marila
12.5. 11:00 Trutnov Rangers - Brno Sígrs 6 : 0 Marila
12.5. 12:20 Příbram Bobcats - Trutnov Rangers 29 : 20 Marila
12.5. 12:20 Brno Sígrs - Ústí nad Labem Blades 6 : 60 Marila
12.5. 13:40 Příbram Bobcats - Brno Sígrs 47 : 28 Marila
12.5. 13:40 Ústí nad Labem Blades - Trutnov Rangers 38 : 0 Marila
19.5. 11:00 Brno Sígrs - Ústí nad Labem Blades 7 : 42 Jedovnice
19.5. 11:00 Příbram Bobcats - Prague Lions 32 : 40 Jedovnice
19.5. 12:20 Brno Sígrs - Příbram Bobcats 39 : 54 Jedovnice
19.5. 12:20 Prague Lions - Ústí nad Labem Blades 64 : 20 Jedovnice
19.5. 13:40 Brno Sígrs - Prague Lions 25 : 60 Jedovnice
19.5. 13:40 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats 53 : 19 Jedovnice
25.5. 11:00 Brno Alligators - Prague Lions 59 : 40 Řečkovice
25.5. 11:00 Brno Sígrs - Ostrava Steelers 20 : 22 Řečkovice
25.5. 12:20 Brno Alligators - Brno Sígrs 35 : 12 Řečkovice
25.5. 12:20 Ostrava Steelers - Prague Lions 13 : 48 Řečkovice
25.5. 13:40 Brno Alligators - Ostrava Steelers 47 : 12 Řečkovice
25.5. 13:40 Prague Lions - Brno Sígrs 44 : 21 Řečkovice
26.5. 11:00 Pilsen Patriots - Ústí nad Labem Blades 26 : 19 Bolevec
26.5. 11:00 Příbram Bobcats - Prague Black Panthers 6 : 42 Bolevec
26.5. 12:20 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats 41 : 27 Bolevec
26.5. 12:20 Prague Black Panthers - Ústí nad Labem Blades 16 : 14 Bolevec
26.5. 13:40 Pilsen Patriots - Prague Black Panthers 0 : 26 Bolevec
26.5. 13:40 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats 84 : 6 Bolevec
1.6. 11:00 Brno Sígrs - Brno Alligators 6 : 43 Jedovnice
1.6. 11:00 Trutnov Rangers - Ostrava Steelers 2 : 20 Jedovnice
1.6. 12:20 Brno Sígrs - Trutnov Rangers 14 : 12 Jedovnice
1.6. 12:20 Ostrava Steelers - Brno Alligators 26 : 34 Jedovnice
1.6. 13:40 Brno Sígrs - Ostrava Steelers 18 : 25 Jedovnice
1.6. 13:40 Brno Alligators - Trutnov Rangers 41 : 12 Jedovnice
2.6. 11:00 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats 87 : 33 Olšinky
2.6. 11:00 Prague Lions - Pilsen Patriots 63 : 13 Olšinky
2.6. 12:20 Ústí nad Labem Blades - Prague Lions 60 : 37 Olšinky
2.6. 12:20 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats 47 : 36 Olšinky
2.6. 13:40 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots 55 : 0 Olšinky
2.6. 13:40 Příbram Bobcats - Prague Lions 19 : 32 Olšinky
8.6. 11:00 Brno Alligators - Pilsen Patriots 33 : 14 Řečkovice
8.6. 11:00 Trutnov Rangers - Brno Sígrs 0 : 35 kontumace Řečkovice
8.6. 12:20 Brno Alligators - Trutnov Rangers 35 : 0 kontumace Řečkovice
8.6. 12:20 Brno Sígrs - Pilsen Patriots 19 : 34 Řečkovice
8.6. 13:40 Brno Alligators - Brno Sígrs 44 : 7 Řečkovice
8.6. 13:40 Pilsen Patriots - Trutnov Rangers 35 : 0 kontumace Řečkovice
16.6. 11:00 Příbram Bobcats - Ústí nad Labem Blades 27 : 56 Marila
16.6. 11:00 Pilsen Patriots - Trutnov Rangers 40 : 20 Marila
16.6. 12:20 Příbram Bobcats - Pilsen Patriots 19 : 26 Marila
16.6. 12:20 Trutnov Rangers - Ústí nad Labem Blades 0 : 67 Marila
16.6. 13:40 Příbram Bobcats - Trutnov Rangers 41 : 0 Marila
16.6. 13:40 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots 44 : 32 Marila
16.6. 11:00 Ostrava Steelers - Brno Alligators 27 : 42 Poruba
16.6. 11:00 Prague Black Panthers - Brno Sígrs 73 : 0 Poruba
16.6. 12:20 Ostrava Steelers - Prague Black Panthers 0 : 53 Poruba
16.6. 12:20 Brno Sígrs - Brno Alligators 8 : 41 Poruba
16.6. 13:40 Ostrava Steelers - Brno Sígrs 39 : 26 Poruba
16.6. 13:40 Brno Alligators - Prague Black Panthers 12 : 33 Poruba
23.6. 11:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Black Panthers 6 : 19 Olšinky
23.6. 11:00 Pilsen Patriots - Brno Sígrs 14 : 18 Olšinky
23.6. 12:20 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots 48 : 18 Olšinky
23.6. 12:20 Brno Sígrs - Prague Black Panthers 0 : 87 Olšinky
23.6. 13:40 Ústí nad Labem Blades - Brno Sígrs 53 : 0 Olšinky
23.6. 13:40 Prague Black Panthers - Pilsen Patriots 20 : 6 Olšinky
23.6. 11:00 Prague Lions - Příbram Bobcats 79 : 28 Kačerov
23.6. 11:00 Trutnov Rangers - Ostrava Steelers 13 : 40 Kačerov
23.6. 12:20 Prague Lions - Trutnov Rangers 62 : 0 Kačerov
23.6. 12:20 Ostrava Steelers - Příbram Bobcats 33 : 27 Kačerov
23.6. 13:40 Prague Lions - Ostrava Steelers 50 : 37 Kačerov
23.6. 13:40 Příbram Bobcats - Trutnov Rangers 32 : 20 Kačerov
29.6. 11:00 Prague Black Panthers - Brno Alligators 61 : 24 Malešice
29.6. 11:00 Prague Lions - Trutnov Rangers 66 : 7 Malešice
29.6. 12:20 Prague Black Panthers - Prague Lions 52 : 24 Malešice
29.6. 12:20 Trutnov Rangers - Brno Alligators 32 : 38 Malešice
29.6. 13:40 Prague Black Panthers - Trutnov Rangers 66 : 7 Malešice
29.6. 13:40 Brno Alligators - Prague Lions 21 : 27 Malešice

Výsledky - Základní část, podzim

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
7.9. 11:00 Pilsen Patriots - Brno Alligators 40 : 25 Bolevec
7.9. 11:00 Příbram Bobcats - Ostrava Steelers 52 : 36 Bolevec
7.9. 12:20 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats 39 : 34 Bolevec
7.9. 12:20 Ostrava Steelers - Brno Alligators 30 : 54 Bolevec
7.9. 13:40 Pilsen Patriots - Ostrava Steelers 28 : 21 Bolevec
7.9. 13:40 Brno Alligators - Příbram Bobcats 34 : 15 Bolevec
15.9. 11:00 Prague Lions - Prague Black Panthers 0 : 95 Kačerov
15.9. 11:00 Trutnov Rangers - Ostrava Steelers 0 : 45 Kačerov
15.9. 12:20 Prague Lions - Trutnov Rangers 12 : 25 Kačerov
15.9. 12:20 Ostrava Steelers - Prague Black Panthers 0 : 74 Kačerov
15.9. 13:40 Prague Lions - Ostrava Steelers 7 : 13 Kačerov
15.9. 13:40 Prague Black Panthers - Trutnov Rangers 60 : 0 Kačerov
22.9. 11:00 Ostrava Steelers - Brno Alligators 6 : 53 Poruba
22.9. 11:00 Pilsen Patriots - Brno Sígrs 41 : 19 Poruba
22.9. 12:20 Ostrava Steelers - Pilsen Patriots 6 : 40 Poruba
22.9. 12:20 Brno Sígrs - Brno Alligators 6 : 54 Poruba
22.9. 13:40 Ostrava Steelers - Brno Sígrs 14 : 27 Poruba
22.9. 13:40 Brno Alligators - Pilsen Patriots 20 : 22 Poruba
28.9. 11:00 Brno Alligators - Ústí nad Labem Blades 46 : 54 Řečkovice
28.9. 11:00 Pilsen Patriots - Ostrava Steelers 32 : 7 Řečkovice
28.9. 12:20 Brno Alligators - Pilsen Patriots 46 : 26 Řečkovice
28.9. 12:20 Ostrava Steelers - Ústí nad Labem Blades 26 : 75 Řečkovice
28.9. 13:40 Brno Alligators - Ostrava Steelers 52 : 41 Řečkovice
28.9. 13:40 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots 41 : 6 Řečkovice
6.10. 11:00 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats 53 : 7 Olšinky
6.10. 11:00 Prague Black Panthers - Brno Sígrs 66 : 0 Olšinky
6.10. 12:20 Ústí nad Labem Blades - Prague Black Panthers 12 : 26 Olšinky
6.10. 12:20 Brno Sígrs - Příbram Bobcats 6 : 34 Olšinky
6.10. 13:40 Ústí nad Labem Blades - Brno Sígrs 75 : 8 Olšinky
6.10. 13:40 Příbram Bobcats - Prague Black Panthers 13 : 66 Olšinky
13.10. 11:00 Trutnov Rangers - Prague Lions 0 : 41 Volanov
13.10. 11:00 Prague Black Panthers - Pilsen Patriots 20 : 7 Volanov
13.10. 12:20 Trutnov Rangers - Prague Black Panthers 0 : 40 Volanov
13.10. 12:20 Pilsen Patriots - Prague Lions 41 : 33 Volanov
13.10. 13:40 Trutnov Rangers - Pilsen Patriots 6 : 13 Volanov
13.10. 13:40 Prague Lions - Prague Black Panthers 13 : 47 Volanov
20.10. 11:00 Trutnov Rangers - Brno Alligators 0 : 49 Trutnov
20.10. 11:00 Příbram Bobcats - Prague Lions 24 : 46 Trutnov
20.10. 12:20 Trutnov Rangers - Příbram Bobcats 8 : 35 Trutnov
20.10. 12:20 Prague Lions - Brno Alligators 25 : 6 Trutnov
20.10. 13:40 Trutnov Rangers - Prague Lions 13 : 32 Trutnov
20.10. 13:40 Brno Alligators - Příbram Bobcats 35 : 14 Trutnov
26.10. 14:00 Příbram Bobcats - Prague Lions 27 : 59 SK Spartak
26.10. 14:00 Pilsen Patriots - Trutnov Rangers 37 : 6 SK Spartak
26.10. 15:20 Příbram Bobcats - Pilsen Patriots 20 : 33 SK Spartak
26.10. 15:20 Trutnov Rangers - Prague Lions 18 : 46 SK Spartak
26.10. 16:40 Příbram Bobcats - Trutnov Rangers 60 : 0 SK Spartak
26.10. 16:40 Prague Lions - Pilsen Patriots 53 : 7 SK Spartak
26.10. 14:00 Brno Alligators - Prague Black Panthers 0 : 13 SK Spartak
26.10. 14:00 Ústí nad Labem Blades - Brno Sígrs 49 : 20 SK Spartak
26.10. 15:20 Prague Black Panthers - Ústí nad Labem Blades 6 : 9 SK Spartak
26.10. 15:20 Brno Sígrs - Brno Alligators 31 : 41 SK Spartak
26.10. 16:40 Prague Black Panthers - Brno Sígrs 49 : 12 SK Spartak
26.10. 16:40 Brno Alligators - Ústí nad Labem Blades 35 : 43 SK Spartak
28.10. 10:00 Brno Sígrs - Ústí nad Labem Blades 25 : 63 Kotvrdovice
28.10. 10:00 Prague Black Panthers - Ostrava Steelers 45 : 0 Kotvrdovice
28.10. 11:20 Brno Sígrs - Prague Black Panthers 12 : 58 Kotvrdovice
28.10. 11:20 Ostrava Steelers - Ústí nad Labem Blades 14 : 53 Kotvrdovice
28.10. 12:40 Brno Sígrs - Ostrava Steelers 24 : 14 Kotvrdovice
28.10. 12:40 Ústí nad Labem Blades - Prague Black Panthers 6 : 20 Kotvrdovice
Tabulka Flagová liga U15 2019
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Prague Black Panthers Prague Black Panthers 34 0 2 1669:279 .944
Ústí nad Labem Blades 28 0 8 1618:675 .778
Prague Lions Prague Lions 25 0 11 1384:976 .694
Pilsen Patriots Pilsen Patriots 24 0 12 930:855 .667
Brno Alligators Brno Alligators 23 1 12 1234:810 .653
Příbram Bobcats Příbram Bobcats 10 1 25 948:1415 .292
Ostrava Steelers Ostrava Steelers 10 0 26 718:1330 .278
Brno Sígrs Brno Sígrs 5 0 31 530:1556 .139
Trutnov Rangers Trutnov Rangers 2 0 34 272:1407 .056

Výsledky - Semifinále

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
3.11. 11:00 Prague Black Panthers - Pilsen Patriots 53 : 6 Olšinky
3.11. 11:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Lions 37 : 36 Olšinky

Výsledky - Zápas o 3. místo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
3.11. 12:15 Prague Lions - Pilsen Patriots 26 : 20 Olšinky

Výsledky - Finále

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
3.11. 12:30 Prague Black Panthers - Ústí nad Labem Blades 33 : 6 Olšinky

-
-
jmeno
číslo-
pozice-
rok narození-
váha (kg)-
výška (cm)-
profil člena-