Head coach juniorského týmu věří ve výhru v posledním zápase sezóny

Novinky > Archiv novinek > 2018 > Head coach juniorského týmu věří ve výhru v posledním zápase sezóny

V letošní sezóně do nejvyšší ligy nastoupili i naši junioři. Jak si vedou před posledním zápasem zhodnotil head coach U-19 týmu Tomáš Mikuš.

"Letošní sezóna je pro nás zatím trochu jiná z toho důvodu, že letos se v kategorii U19 hraje pouze jedna liga. Díky tomu nás čekali i zápasy s Prague Lions či obhájcem titulu Budweis Hellboys. Z uplynulých zápasů si náš tým zatím neodnesl moc vlídné skóre - 1:3 (výhra nad Pilsen Patriots, porážky s Prague Lions, Budweiss Hellboys a Příbram Bobcats). I když předváděná hra je zápas od zápasu lepší, ne vždy odrážela výsledné skóre. Kluci stále v některých aspektech hry zaostávají, nicméně se dokázali poprat jak s menším počtem hráčů na soupisce, tak často i s fyzickou převahou soupeře. To vše zejména díky bojovnosti a srdci, které do hry vkládají. To také předvedli v první půli posledního zápasu v Českých Budějovicích, kdy dokázali držet krok s obhájcem titulu. V druhé půli bohužel soupeř našel cestu naší obranou a upravil skóre na konečných 60:20. Naše nelichotivé skóre hodláme změnit v posledním zápase proti Prague Mustangs, který hrajeme v neděli 21. 10. od 15 hodin na domácím hřišti v Olšinkách. Bude to přímý souboj o čtvrtou příčku tabulky . Tímto bych vás všechny na tento zápas rád pozval. Přijďte podpořit naše juniory." My jen doplníme, že ve stejný den vyráží náš ženský tým do Příbrami na finálový turnaj 2. ženské ligy, kde budou děvčata bojovat o všechno. Nejprve se od 13:00 utkají s Příbramí Bobcats a poté s Ostravou Diamonds. Děvčata se ve své první sezóně rozkoukávají, ale na posledním turnaji se jim již podařilo uzmout vítězství. Věřme, že se jim na posledním turnaji podaří stejný kousek.